"Připravuje se další výběrové řízení na větší nákladní automobily pro přepravu zásilek mezi třídícími centry," řekl serveru E15 mluvčí České pošty. Objem investice nechtěl zatím komentovat, podle serveru půjde právě o půl miliardy korun.
Pošta před několika dny vyhlásila tendr na nákup nejmenších dodávek kategorie N1 rovněž v objemu půl miliardy korun. Za tuto částku může pořídit okolo 1800 aut.
Česká pošta nyní provozuje přes 4200 vozidel. Tendr na obměnu vozidlového parku firma vypisovala naposled před třemi lety. Tehdy vyhráli dodavatelé vozů Ford a Iveco.



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
