LN: Internetový dům Kasa.cz je na prodej

03.10.2012 | , Financninoviny.cz
Zpravodajství ČTK


Třetí největší internetový obchod v Česku Kasa.cz je podle informací Lidových novin (LN) na prodej. "Kasa.cz se k prodeji nabídla sama a jedná minimálně s jedním zájemcem," řekl LN zdroj blízký zájemci o koupi. Cena by se mohla pohybovat ve stejné výši jako roční obrat prodejce, ten v roce 2010 přesahoval dvě miliardy korun. Internetový obchodník informaci nepotvrdil, podle zdrojů deníku mu ale s prodejem pomáhá poradenská firma Deloitte.

 

Kasa.cz patří společnosti Internet Retail, která je z většiny vlastněna firmou HP Invest. Té kromě Kasy.cz patří i prodejce domácích elektrospotřebičů společnost HP Tronic, síť prodejen s elektrem Euronics, značka Proton a ETA.

Internetový nákupní dům Kasa.cz není jediný na českém trhu, který hodlá změnit majitele. K prodeji se podle odborníků nabízí stále více malých i středně velkých e-shopů. V červenci změnila majitele také internetová nákupní galerie Mall.cz.

Články ze sekce: Zpravodajství ČTKPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.