"Jsem rád, že se Vladimír Železný postavil do vedení Televize Barrandov. Jeho zkušeností si velmi vážím a jsem si jistý, že společně posuneme televizi opět o velký kus dopředu," řekl Soukup.
Bývalý šéf televize Nova Železný ve středu uvedl, že mu imponuje práce, kterou nový vlastník TV Barrandov odvedl. "Chci pomoci přeskočit první laťku k úspěchu, a tou je 10procentní divácký podíl. Ale je to jen první skok. Ten další míří mnohem výš, jinak bych tu nebyl," řekl. V září TV Barrandov dosáhla podílu na sledovanosti v celodenním průměru necelá čtyři procenta u diváků starších 15 let. Loňský podíl byl 5,2 procenta.
Železný se naposledy podílel na projektu oživení celoplošného multiplexu 4 a plnoformátové televize Pohoda. Z multiplexu 4 se podle serveru DigiZone.cz musel stáhnout na nátlak TV Nova, která chtěla do této sítě umístit nové tematické kanály. Odmítala tak ale učinit, pokud by za sítí stál právě Železný. U televize Pohoda si Železný ponechal menšinový podíl v servisní společnosti Pohoda Top Media.
Mediální skupina Empresa Media Jaromíra Soukupa mimo jiné vydává týdeníky Týden, Sedmička, Instinkt a měsíčníky pro mládež Popcorn, Top dívky a Animáček.



Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
