Podle ministra Mládka vláda umožní prodej nejen vyřízením potřebných povolení pro licencovaný export. "Vláda podpoří tento export jednak úvěry, jednak pojištěním," uvedl Mládek. Dále se podle něj také předpokládá školení iráckých pilotů v České republice. K dokončení obchodu bude ještě zapotřebí spolupráce ministerstva obrany, protože armáda ještě některé ze strojů používá.
Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) dříve k jednáním s Iráčany uvedl, že je ztěžují současné nepokoje v zemi. Irácký velvyslanec v Praze Husajn Mualla je ale přesvědčen, že konflikt mezi vládními silami a islámskými radikály vliv na dokončování kontraktu nemá.



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
