Akcionáři Jardenu dostanou za každou akcii 21 dolarů v hotovosti a 0,862 akcie Newellu. Celková hodnota tak představuje 60 dolarů na akcii, což je o zhruba 14 procent více než páteční závěrečná cena na burze.
Sloučením vznikne společnost s názvem Newell Brands a ročními tržbami zhruba 16 miliard dolarů. Pod jednou střechou se tak ocitnou například značky dětského zboží Aprica a Graco se značkou lyžařského vybavení Marker či Dalbello. Obchod by měl být dokončen ve druhém čtvrtletí příštího roku. Souhlasit s ním ještě musí akcionáři obou firem.
Newell Rubbermaid si od dohody slibuje silnější postavení na trhu s potravinami, nápoji, kuchyňským zařízením a výrobky pro děti.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
