Z předních společností nejhůře dopadl petrochemický Unipetrol, který odepsal v pěti dnech ze své hodnoty 13,4 procenta na 196,6 koruny. Podle obchodníků byl v ohnisku pozornosti, protože předtím naopak růstem nejvíce překonával celý trh.
Akcie Komerční banky pak oslabily o 8,8 procenta na 3137,5 koruny a elektrárenského ČEZ o 6,9 procenta na 642,2 koruny. Mnohem úspěšnější byl Český Telecom, jehož ztráta činila jen 1,2 procenta na 498,2 koruny.
Ve skupině posilujících emisí vynikaly Severočeské doly, které si polepšily o 3,9 procenta na 2000 korun. Celkové obchody s cennými papíry se snížily na slabých 64,9 milionu z minulé letos již podprůměrné hodnoty 120 milionů korun.



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
