Akcie operátora Telefónica O2 si polepšily o takřka tři procenta na 562,4 koruny, když Telefónica oznámila růst čistého zisku na rekordních osm miliard korun a zvýšenou dividendu 50 korun na akcii. Akciím ČEZ naopak nejlepší výsledky této energetické skupiny k růstu nepomohly a jejich cena klesla o 0,8 procenta na 913,5 koruny. ČEZ vykázal čistý zisk 28,8 miliardy korun a potvrdil postavení nejziskovější firmy v tuzemsku.
Investoři celkem zobchodovali cenné papíry za více než 205 milionů korun po předešlém již nadprůměrném výsledku 124,2 milionu korun. Akcií ČEZ se z toho zobchodovalo za více než sto milionů korun a akcií Telefóniky za 35 milionů korun.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
