Úvodní slovo

30.11.-1 | ,
Domovská stránka


Vážení spolupracovníci firmy RoFiS s.r.o.,
 
Dovolte mi přivítat Vás na nových stránkách RoFiSu. Rádi bychom zlepšili vzájemnou komunikaci a umožnili Vám snadnější a pohotovější přístup k pracovním materiálům a formulářům.
Na našich stránkách najdete aktuální informace, poslední zpravodaj i zpravodaje z minulých období a pracovní formuláře ve formátu MS Word a PDF.
Dále vám budeme denně připravovat ve spolupráci s partnerskou firmou Finance.CZ potřebné informace ze světa financí, jako jsou různé analýzy, zprávy, komentáře trhu atd.
Vaše dotazy a připomínky uvítáme na samostatné stránce. Předpokládám, že tak budeme moci řešit operativně většinu Vašich námětů a reklamací, které se k nám zatím mohly dostat jen přes Vaše servisní místa a oblastní ředitele.
Jako každá nová věc doznají tyto stránky v budoucnu dalších změn, které budou vycházet právě z Vašich požadavků. Již dnes začínáme pracovat na některých nadstandardních službách, které Vás jistě potěší.
 
 
Mnoho úspěchů v práci a solidní provize přeje a na setkání na nových stránkách RoFiSu se těší
 
 
 
Ondřej Haken
výkonný ředitel

Články ze sekce: Domovská stránkaPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.