Hrajte o 150 tisíc eur!

05.01.2006 | , VysokéŠkoly.cz
Studentské centrum


Soutěž Join Multimedia je projekt, který si klade za cíl hledat a dále podporovat vynikající a talentované studenty středních škol. Její již devátý ročník byl vyhlášen 15. prosince loňského roku, kdy byli zároveň vyhlášeni vítězové předchozího ročníku. Soutěž se tentokrát týká studentů ve věku 12 - 19 let, tématy jsou pak: Škola a věda, Země a lidé a Technologie a inovace. Žáci by v maximálně šestičlenných týmech měli zpracovat a prezentovat dané téma, to vše v anglickém jazyce. Porota bude u přihlášených projektů hodnotit jak samotnou závažnost zvoleného problému, tak schopnost pracovat se zdroji a informacemi, strukturu práce, kreativitu, osobitost a fantazii.

Stejně jako v minulých ročnících i letos budou nejúspěšnější mladí vědci vyhlášeni na slavnostní mezinárodní akci konané v Mnichově a obdarováni společností Siemens cenami v celkové výší již zmíněných 150 000 eur. Další informace hledejte na http://www.siemens.cz/siemjet/cz/home/jobs/student/cenasiemens/Main/index.jet.


Materiál byl převzat ze zpravodajského a informačního serveru VYSOKESKOLY.CZ.Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.