Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Hypoteční banka: O HZL je díky jejich atraktivitě vysoký zájem

18.05.  |  Hypoteční banka

Hypoteční banka vydává zítra, tj. 19. května, jednadvacátou emisi hypotečních zástavních listů (HZL) v objemu 2,5 mld. Kč.

Credit Suisse Life & Pensions Penzijni fond posílil interní kontrolní mechanismy

18.05.  |  Credit Suisse Life & Pensions

Credit Suisse Life & Pensions penzijní fond zavedl spolu s dalšími společnostmi Credit Suisse Group nové, důslednější kontrolní mechanismy, které brání riziku chyb či zkreslení v účetnictví.

Majitel OKD zahájil reorganizaci skupiny

18.05.  |  Charles Capital

Zásadní změna vnitřní struktury čeká skupinu Karbon Invest. Nová podoba, kterou představil majoritní vlastník společnost Charles Capital, bude založena na sloučení OKD, K.O.P. a ČMD, přičemž ústředním subjektem skupiny má být OKD.

O.B.HELLER vytvořil loni rekordní zisk

18.05.  |  O.B.HELLER

Factoringová společnost O.B.HELLER vytvořila v loňském roce rekordní čistý zisk. Suma 67,8 miliónů Kč  po zdanění představuje 11procentní nárůst oproti roku 2003. Růst čistého zisku věrně kopíruje vývoj obratu firmy.

PARVEST přichází na český trh s dvěma novinkami

17.05.  |  BNP Paribas

Komise pro Cenné Papíry udělila povolení společnosti BNP Paribas veřejně nabízet dva nové fondy z rodiny Parvest.

Zhodnocení rezerv pojistného 2004 u životního pojištění UNIQA

17.05.  |  UNIQA pojišťovna, a.s.

Vedení UNIQA pojišťovny rozhodlo, že na základě výsledků loňského hospodaření bude svým klientům v kapitálovém životním pojištění připisovat za rok 2004 zhodnocení jejich rezerv v případě běžně placeného pojistného ve výši 5,13 %.

V rámci BMW Financial Services se financovalo v Česku již tisíc vozidel

17.05.  |  CAC Leasing

BMW Financial Services je v nabídce dealerů vozů BMW méně než dva roky a už si jej při koupi vozu BMW vybralo 1000 zákazníků. Jubilejním zákazníkem je pan Jaroslav Všetička z Liberce, který si slavnostně převzal nový vůz BMW 330xd touring u společnosti AuTec Group, největšího dealera vozů BMW v České republice.

Vídeň: s téměř 200 miliony vsazenými u Tipsportu historicky nejvyšší sázky na hokejové mistrovství světa

17.05.  |  Tipsport

Největší sázkařskou událostí letošního roku se stalo právě skončené Mistrovství světa v ledním hokeji 2005 ve Vídni. Téměř 200 milionů korun vsazených u naší největší sázkové kanceláře Tipsport navíc znamenalo historický rekord v zájmu sázkařů o hokejový vrchol sezóny.

S novým úvěrem Čtyřlístek je možné získat peníze už v den podání žádosti

17.05.  |  Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna dnes zahájila prodej nového úvěru Čtyřlístek.  Tento rychlý úvěr je nyní ještě zajímavější. Mohou ho totiž získat i neklienti Poštovní spořitelny, a to dokonce už v den podání žádosti.

Kdo bude nový světový král podnikatelů?

17.05.  |  Ernst & Young

Na slavnostní ceremonii v Monte Carlu bude 28. května 2005 korunován Světový podnikatel roku 2005 - nejvýraznější osobnost podnikatele bude vybrána z národních vítězů prestižní soutěže Podnikatel roku 2004. O vítězství bude bojovat i český podnikatel Miroslav Řihák, generální ředitel společnosti Anect a držitel ocenění Podnikatel roku 2004.

3TS zahujuje nový PRIVATE EQITY fond o velikosti 100 milionů EUR pro střední Evropu

17.05.  |  3TS Capital Partners

3TS Capital Partners, přední společnost v oblasti private equity ve střední Evropě, s potěšením oznamuje zahájení svého druhého fondu nazvaného „3TS Central European Fund II“.

AAA AUTO největším bazarem už i na Slovensku

17.05.  |  AAA AUTO

Bratislavské autocentrum AAA AUTO se stalo největším prodejcem ojetých vozidel na Slovensku. Na špičku v počtu prodaných aut se tak dostalo po čtyřech měsících od vstupu na slovenský trh.

KB financovala vývoz českých aut do Ázerbájdžánu

16.05.  |  Komerční banka

Komerční banka poskytla Ministerstvu dopravy Ázerbajdžánu exportní odběratelský úvěr ve výši téměř 10 milionů eur na nákup 43 českých nákladních automobilů Tatra. Dodané automobily budou využity při výstavbě dopravní infrastruktury a komunikačního spojení Ázerbajdžánu s okolními zeměmi.

Internetový velkoobchod – virtuální prostor pro reálné obchody

16.05.  |  ABC Českého hospodářství

Historicky prvním aktivním uživatelem internetového tržiště poptávek a nabídek ABC Českého hospodářství, a. s. (www.abc.cz) se stal pan Jaroslav Fiala, jednatel společnosti BSV, s.r.o.,...

Úvěry pro obchodování v SRN

16.05.  |  Fio banka

Fio, družstevní záložna připravila společně s největším on-line brokerem na českém trhu Fio, burzovní společností, a.s. možnost čerpání úvěrů na obchodování s cennými papíry v SRN.

Zpráva o vývoji finančního trhu v roce 2004

16.05.  |  Ministerstvo financí

Tým analýz a rozvoje finančního trhu Ministerstva financí dnes zveřejnil Zprávu o vývoji finančního trhu v roce 2004.

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Praze 5 – Košířích

16.05.  |  CENTRAL GROUP

Bydlet téměř v centru Prahy za rozumnou cenu je lákavá nabídka pro mnoho zájemců a klientů společnosti CENTRAL GROUP, která v květnu letošního roku zahájila výstavbu 189 nových bytů v Košířích v lokalitě Mlynářka.

Elektronický podpis šetří čas i peníze

16.05.  |  I.CA

Kvalifikovaný certifikát k používání elektronického podpisu nyní užívá na patnáct tisíc subjektů. Za poslední období jich První certifikační autorita (I.CA) vydala dalších 1450. Na setkání s novináři o tom informoval její generální ředitel Petr Budiš.

Jméno Profinit vzniklo přesně před rokem

13.05.  |  Profinit

Významně navýšit tržby, získat nové zákazníky a potvrdit pozici významného dodavatele IT se za jeden rok podařilo společnosti Profinit. I tak lze shrnout působení tohoto předního poskytovatele specializovaných IT řešení,...

Novinky a změny v ING

13.05.  |  ING Bank N.V.

Rolf–Jan Zweep, předseda představenstva ING Bank a generální ředitel ING Wholesale Banking v České republice na včerejším setkání s novináři představil aktuální novinky a změny v ING.

Komerční banka pomáhá klientům vstoupit na čínský trh

13.05.  |  Komerční banka

Komerční banka si velmi dobře uvědomuje rostoucí význam čínské ekonomiky v celosvětovém měřítku. Je to země, která je v současné době jedním z největších magnetů pro přímé zahraniční investice.

Skupina Immorent AG oznámila hospodářské výsledky za rok 2004

13.05.  |  Immorent ČR

Rakouská skupina Immorent AG, přední poskytovatel leasingu nemovitostí na trzích střední a východní Evropy, dosáhla v roce 2004 zisku před zdaněním 52,8 milionu EUR.

Společnost HVB Factoring představila své produkty klientům v Brně

13.05.  |  HVB Factoring

Na začátku roku 2005 vstoupila na factoringový trh nová finanční společnost HVB Factoring s.r.o. Během prvních dvou měsíců jejího působení přesáhl objem odkoupených pohledávek 200 mil. Kč, což svědčí o tom, že factoring je stále více vyhledávanou formou financování pohledávek. Společnost představila produkty svým klientům v Brně a okolí.

ÚOHS zahájil správní řízení v Komerční bance

13.05.  |  Komerční banka

Komerční banka potvrzuje, že ÚOHS  zahájil správní řízení v Komerční bance ve věci bankovních poplatků a zneužívání dominantního postavení.  KB rozhodně odmítá takový přístup a považuje toto řízení za zcela nepodložené.

ÚOHS zahájil správní řízení v ČSOB

12.05.  |  ČSOB

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže dnes v ČSOB zahájil správní řízení. Zdůvodnil svůj krok možným jednáním účastníků řízení ve shodě ve věci bankovních poplatků. Ve stejné chvíli je šetřeno rovněž počínání konkurentů ČSOB.

GE Consumer Finance expanduje na španělském trhu

12.05.  |  GE Money Bank

Společnosti GE Consumer Finance (GECF), globální divize společnosti General Electric (GE) zabývající se půjčkami spotřebitelům, a Caja de Ahorros del Mediterráneo (CAM), třetí největší regionální spořitelna ve Španělsku, uzavřeli strategické partnerství.

Pohodlný MiniKontokorent již využívá pětina fyzických osob - podnikatelů

12.05.  |  GE Money Bank

Povolené přečerpání podnikatelského účtu MiniKontokorent využívá již téměř pětina klientů GE Money Bank z řad fyzických osob – podnikatelů. Tato služba jim umožňuje přečerpat svůj účet až o 50 tisíc Kč.

Credit Suisse Life & Pensions pojišťovně vzrostlo předepsané pojistné o 27,4 %, fond více než zdvojnásobil zisk

12.05.  |  Credit Suisse Life & Pensions

Obě společnosti Credit Suisse Life & Pensions vykázaly v prvním čtvrtletí výrazný nárůst u důležitých ekonomických ukazatelů. Pojišťovna zaznamenala zejména růst předepsaného pojistného, spravovaných aktiv a zisku. Penzijnímu fondu vzrostl objem spravovaných aktiv, počet smluv a zisk.

Asociace pro soutěžní právo zvolila své prezidium

12.05.  |  Česká asociace pro soutěžní právo

Nedávno ustavená Česká asociace pro soutěžní právo zvolila v minulých dnech své prezídium, v jehož čele stanul advokát Radek Pokorný z kanceláře Pokorný & Wagner. Viceprezidentem asociace se stal advokát Luděk Vrána z právní kanceláře Linklaters.

GE Money Bank pokračovala ve snižování sazeb hypoték s jednoletou, tříletou a pětiletou fixací

12.05.  |  GE Money Bank

GE Money Bank s platností od 11. května snížila úrokové sazby u všech nabízených typů hypoték. Změny se týkají sazeb s jednoletou, tříletou i pětiletou fixací. Nejvíce poklesly sazby u nejčastěji využívaného typu Standard...

Pražská burza v dubnu opět největší

12.05.  |  Burza cenných papírů Praha

Dubnové výsledky obchodování řadí pražskou burzu opět na první místo v regionu střední Evropy. Celkový objem obchodů na trhu akcií a podílových listů od začátku roku 2005 překonal hranici 400 mld. Kč.

Nová tranše strukturovaného vkladu US TOP 500/II

11.05.  |  Živnostenská Banka

Živnostenská banka s platností od 12. května nabízí už druhou tranši dolarového strukturovaného vkladu US TOP 500/II.

Zákazníci GE Money Auto natankovali v dubnu s kartou Benzin Plus slevy za více než 181 000 Kč

11.05.  |  GE Money Auto

Společnost GE Money Auto, jednička na českém trhu financování ojetých automobilů, rozdala svým zákazníkům od poloviny letošního ledna již téměř 100 000 ks...

Na stoprocentní hypotéku dosáhne ještě více lidí

11.05.  |  Hypoteční banka

„O stoprocentní hypotéku mají naši klienti velký zájem. Tato pozitivní skutečnost společně s dosavadní nízkou rizikovostí našeho úvěrového portfolia umožnily,...

Kooperativa odkoupila stoprocentní podíl akcií České podnikatelské pojišťovny

11.05.  |  Kooperativa

Vedení Kooperativy, pojišťovny, a. s. podepsalo včera smlouvu o odkupu 100 procent akcií České podnikatelské pojišťovny, a. s. (ČPP), jejímž jediným akcionářem je společnost CMC, a. s. Transakce je podmíněna souhlasem ministerstva financí a musí projít schvalovacím procesem Úřadu pro hospodářskou soutěž.

Volksbank CZ zachovává dynamiku růstu klientských vkladů

11.05.  |  Sberbank CZ

Dlouhodobá spokojenost klientů s úrovní a rozsahem poskytovaných služeb se spolu s výraznou mediální prezentací banky v prvním čtvrtletí letošního roku projevila v dalším růstu objemu vkladů klientů, které dosáhly 12,2 miliardy a meziročně se zvýšily o 9,9 %.

Pojistné Kooperativy stouplo v 1. čtvrtletí téměř o deset procent

11.05.  |  Kooperativa

Kooperativa, druhá největší pojišťovna českého trhu, vykázala v letošním prvním čtvrtletí předepsané pojistné 7,73 miliardy Kč, což znamená meziroční nárůst 9,4 procenta.

Výhod kampaně „Nákup vzhůru nohama“ využilo v dubnu více než 80 % zákazníků GE Money Multiservis

10.05.  |  GE Money Multiservis

Kampaň „Nákup vzhůru nohama“ společnosti GE Money Multiservis přináší zájemcům o nákup na splátky nové výhody – společně s úvěrem mohou snadno získat i kreditní kartu MoneyCard s výhodnou úrokovou sazbou a až 50 denním bezúročným obdobím.

Česká republika se připravuje na čerpání evropských dotací po roce 2006

10.05.  |  MMR

Ministr pro místní rozvoj Radko Martínek svolal jednání Řídícího a koordinačního výboru (ŘKV). Ten projednal postup přípravy programových dokumentů umožňujících maximální využití finančních prostředků ze strukturálních fondů a z Fondu soudržnosti Evropské unie v příštím programovém období 2007 - 2013.

Výsledky provozování loterií a sázkových her v roce 2004

10.05.  |  Ministerstvo financí

Loterie a sázkové hry i v minulém roce pokračovaly v rychlém růstu. Objem vsazených peněz vzrostl o 6,6 mld. Kč na 84,6 mld. Kč, což znamená nárůst o 8,5 %.

Výhod kampaně „Nákup vzhůru nohama“ využilo v dubnu více než 80 % zákazníků GE Money Multiservis

10.05.  |  GE Money Multiservis

Kampaň „Nákup vzhůru nohama“ společnosti GE Money Multiservis přináší zájemcům o nákup na splátky nové výhody – společně s úvěrem mohou snadno získat i kreditní kartu MoneyCard s výhodnou úrokovou sazbou a až 50 denním bezúročným obdobím.

Stavební spoření v prvním čtvrtletí 2005 – pokles počtu nových smluv pokračuje

09.05.  |  Ministerstvo financí

"Loňský rok přinesl stavebním spořitelnám masivní pokles počtu nových smluv a tento trend pokračuje i v letošním roce,"...

MoneyCard je od května s vedením zdarma v prvním roce i dalších letech

09.05.  |  GE Money Bank

GE Money Bank představila ve své nabídce další novinku u kreditní karty MoneyCard. Od počátku května mají klienti možnost mít vedení karty zdarma nejen v prvním roce jako dosud, ale i v dalších letech užívání karty.

ČMSS zvyšuje úvěrový limit bez ručitele na 300 000 korun

09.05.  |  ČMSS

S platností od 1. května t.r. ČMSS výrazně rozšiřuje možnosti klientů čerpat překlenovací úvěry a úvěry ze stavebního spoření bez jakéhokoliv zajištění.

Komise povoluje České republice podpořit nákup nových železničních kolejových vozidel pro osobní dopravu

05.05.  |  Zastoupení EK v ČR

Evropská Komise rozhodla, že nevznese námitky proti opatření České republiky na podporu jejích aktivit v oblasti osobní železniční dopravy.

Penzijní fond České pojišťovny má již 800 tisíc klientů a upevnil si pozici lídra trhu

05.05.  |  PFČP

Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) v posledním dubnovém týdnu překonal hranici 800 000 klientů a potvrdil tak pozici největšího poskytovatele penzijního připojištění v České republice.

Změna speciálních fondů za standardní

04.05.  |  ČP Invest

ČP INVEST investiční společnost, a.s. obdržela dne 28. dubna 2005 rozhodnutí Komise pro cenné papíry, kterými byly schváleny změny statutů všech 8 otevřených  podílových fondů spravovaných společností.

O úvěry na bankomatech GE Money Bank projevují zákazníci enormní zájem

03.05.  |  GE Money Bank

V polovině dubna ukončila GE Money Bank zavádění unikátní služby Infolimit na všech svých bankomatech. Implementace této služby byla zahájena počátkem února.

Česká republika má nového zástupce ve Skupině Světové banky

02.05.  |  Ministerstvo financí

Novým zástupcem České republiky ve Skupině Světové banky je od prvního května Pavel Frelich z Ministerstva financí. Nahradí tak Janu Matesovou, která Českou republiku zastupovala od 1. listopadu 1998.

První rok v Evropské unii – ekonomický růst a rovnováha

02.05.  |  Ministerstvo financí

Před rokem se Česká republika stala členem Evropské unie. Pro první rok v Unii jsou charakteristické tyto faktory...

Euler Hermes odhaduje, že ceny ropy nebudou mít dopad na celosvětový růst v roce 2005

29.04.  |  Euler Hermes

Podle společnosti Euler Hermes, světové jedničky v úvěrovém pojištění, nebude mít cena ropy, která od počátku roku vzrostla o 40 %, pravděpodobně významný dopad na celosvětový růst, odhadovaný na 2,9 %. Na základě odhadů společnosti poklesne cena ropy v průběhu roku v průměru na cca 40 USD za barel (+5 % oproti roku 2004).

Česká exportní banka posílila své postavení v bankovním sektoru

29.04.  |  Česká exportní banka

Dne 29. dubna 2005 se v Praze uskutečnila valná hromada České exportní banky, a.s. (ČEB). Valná hromada schválila Zprávu o činnosti České exportní banky, a.s. za rok 2004 a řádnou  účetní závěrku za rok 2004. Dalším bodem programu byl návrh na zvýšení základního kapitálu banky. Valná hromada také zvolila dva členy představenstva a akcionáři banky potvrdili členy představenstva navržené jednotlivými resorty.  

Nábor pracovníků z 10 nových členských zemí EU

29.04.  |  Zastoupení EK v ČR

Komise dnes, rok po rozšíření, zveřejňuje výsledky náboru pracovníků z nových členských států. Z číselných údajů vyplývá, že Komisi se z velké části podařilo splnit náročné cíle, které si stanovila v roce 2004, a že postup přijímání pracovníků je již v plném tempu.

Klienti ČSOB Penzijních fondů vydělají nejvíce

29.04.  |  ČSOB

Penzijní fondy skupiny ČSOB umožní připsat za rok 2004 svým klientům nejvyšší zhodnocení na trhu. ČSOB Penzijní fond Stabilita dosáhl zhodnocení 4,3 %, Penzijní fond Progres dokonce 5,3 %.

České výrobky u Švédů obstály

28.04.  |  CzechTrade

Jak vyplynulo z průzkumu švédských nákupčích vypracovaného renomovanou švédskou bankou FöreningsSparbanken a organizací pro nákup a logistiku Silf COMPETENCE AB, exportéři z České republiky jsou 6. nejoblíbenější. Průzkum se uskutečnil mezi 100 nákupčími z různých sektorů a českou republiku předstihly vedle tradičně silného Německa jen Čína a pobaltské republiky spolu s Polskem.

GE Money Bank již podnikatelům poskytla přes tisíc půjček Expres Business

28.04.  |  GE Money Bank

Nový neúčelový úvěr Expres Business se setkal s nebývalým zájmem klientů z řad malých a středních podniků. GE Money Bank představila rychlou půjčku pro podnikatele Expres Business začátkem března a nabízí ji na všech svých 195 pobočkách. Do konce dubna již GE Money Bank poskytla přes 1000 těchto úvěrů, jejichž objem představoval více než 175 milionů Kč.

Z Petrohradu se brzy stane „Ruský Detroit“

28.04.  |  CzechTrade

TOYOTA postaví svůj závod v Petrohradě. Českým dodavatelům automobilových součástek a zařízení pro výrobu se tak otevírá řada nových příležitostí. Agentura CzechTrade pozvala zástupce ruských firem, kteří přijedou s konkrétními poptávkami a tematy možné spolupráce.

DPH u dárcovských SMS

27.04.  |  Ministerstvo financí

Vláda dnes schválila řešení problematiky DPH u humanitárních sbírek pořádaných formou dárcovských SMS uspořádaných na podporu živelní katastrofou postižené jihovýchodní Asie a Vysokých Tater...

IV. ročník semináře Unie Offshore poradců

25.04.  |  AKONT

Dne 31. května 2005 proběhne v Hotelu Praha čtvrtý ročník konference Unie Offshore Poradců ČR. Odborným garantem je opět vedoucí společnost na trhu služeb mezinárodního daňového plánování – skupina společností Akont.

Nákladovost daňové správy v České republice

20.04.  |  Ministerstvo financí

V říjnu 2004 vydala Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj (OECD) sérii srovnávacích informací, jejichž cílem je poskytnout informace o daňových systémech a jejich správě v členských zemích Organizace. Pro Českou republiku zde byl uveden údaj ...

Zájem o nákupy na splátky s Multiservis úvěrem výrazně roste i v roce 2005

20.04.  |  GE Money Multiservis

Rovněž v prvním čtvrtletí letošního roku razantně rostl zájem o produkty GE Money Multiservis, vedoucí splátkové společnosti na českém trhu. Za první čtvrtletí financovala společnost nákupy v hodnotě 1,92 miliardy Kč. Hlavními trendy prvního čtvrtletí jsou výrazný nárůst průměrné financované částky a postupný průnik splátkového prodeje do nových oblastí.

Bankomaty ČSOB jsou připraveny na instalaci čipové technologie

18.04.  |  ČSOB

ČSOB již připravila svoji síť bankomatů – v současnosti tvořenou 540 přístroji – na instalaci čipové technologie. Převedení bankomatů na čipovou technologii bude zahájeno ...

Home Credit v prvním čtvrtletí zaznamenal nárůst objemu obchodu o 59 %

14.04.  |  Home Credit

Společnost Home Credit Finance a. s. úspěšně zahájila vstup do nového roku. V prvním čtvrtletí  financovala nákupy  klientů v celkové výši 1,57 miliardy korun. Nárůst objemu obchodu Home Credit Finance tak oproti stejnému období loňského roku činí rekordních 59 %.

Raiffeisenbank umožňuje podepisování internetových transakcí pomocí SMS kódů

12.04.  |  Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. uvádí na trh nový způsob podepisování platebních příkazů a žádostí v internetovém bankovnictví. Tento způsob dále zjednodušuje obsluhu internetového bankovnictví a dává klientům vyšší flexibilitu v  zabezpečení služby.

Citibank: Zůstatek pro bezplatné vedení účtu snížen na polovinu!

11.04.  |  Citibank

S platností od pondělí 4. dubna Citibank snížila finanční zůstatek, od kterého je vedení osobního účtu CitiOne spolu s dalšími souvisejícími službami bezplatné.

Každá česká mince byla loni přepravena autem společnosti Group 4 Falck

11.04.  |  Group 4 Falck

Divize cashových služeb společnosti Group 4 Falck a.s. (G4F), největší české soukromé bezpečnostní agentury, za první čtvrtletí roku 2005 převezla 1 710 tun mincí. Za celý loňský rok jich přitom přepravila celkem 6 770 tun.

Systém přidělování peněz z Bruselu je ode dneška bezpečnější

11.04.  |  Czech Credit Bureau

Každá česká firma usilující o podporu z fondů EU v oblasti podpory podnikání musí projít automatizovaným systémem hodnocení ekonomiky žadatelů. Díky tomu se výrazně zkrátí doba vyhodnocování žádostí a zároveň minimalizuje subjektivní hodnocení v procesu přidělování dotací.

Akviziční financování v ČSOB povede Jiří Bohal

11.04.  |  ČSOB

Ředitelem útvaru Akviziční financování byl jmenován Jiří Bohal. Nově založený útvar má za úkol zajišťovat flexibilní, na míru šité financování akvizičních projektů s využitím progresivních metod financování používaných na evropském trhu.

Prodej zánovních ojetin vzrostl trojnásobně

06.04.  |  AAA AUTO

V letošním roce výrazně stoupl zájem motoristů o zánovní automobily - do tří let stáří, v perfektním stavu a s nízkým počtem najetých kilometrů, samozřejmě za dobrou cenu.  Průměrná cena všech kupovaných vozidel navíc vzrostla ze 175 000 na 235 000 Kč.

Volksbank CZ zaznamenala výrazný nárůst klientských vkladů

05.04.  |  Sberbank CZ

Volksbank CZ, a. s. v roce 2004 dále zlepšila svou pozici spolehlivé banky pro vklady. Posílení orientace na klienta a akviziční činnost poboček vedla k výraznému zvýšení objemu klientských vkladů o 1,7 mld. Kč na 12,5 mld. Kč.

Změny v představenstvu HVB Bank Czech Republic

05.04.  |  HVB Bank

Vzhledem k personálním změnám v regionu Střední a východní Evropa spadajícímu pod Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), která je mateřskou společností HVB Bank Czech Republic...

PPF banka v roce 2004 se ziskem 102,8 milionů korun

05.04.  |  PPF banka

PPF banka a.s., která patří do finanční skupiny PPF, vykázala v roce 2004 čistý zisk ve výši 102,8 milionů Kč. Z této částky činil zisk z vlastní činnosti banky 40,3 mil. Kč, kde se v meziročním porovnání jedná o 68 % nárůst proti 24 mil. Kč v roce 2003.

Portál BusinessInfo.cz je zcela bezbariérový, láká nové uživatele

01.01.  |  CzechTrade

Oficiální portál pro podnikání a export BusinessInfo.cz  získal na základě  auditu společnosti Dobrý web certifikát, který potvrzuje, že portál odpovídá Pravidlům tvorby přístupného webu pro účely novely zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech státní správy. Přístupnost portálu podpořila rychlý růst jeho návštěvnosti.
1 12 23 33 41 42 43 44 Další »

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.