Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Miha Vittori byl jmenován novým předsedou představenstva Triglav pojišťovny

11.02.  |  Triglav pojišťovna, a.s.

Triglav pojišťovna, součást Skupiny Triglav, má od 5. února 2014 nového předsedu představenstva. Byl jím jmenován Miha Vittori, který ve společnosti doposud působil na pozici místopředsedy představenstva. Vittori ve funkci vystřídal dosavadního předsedu představenstva a generálního ředitele Petra Baného.

Poptávka po zajištění mezi firmami stoupá – AKCENTA CZ proto rozšiřuje v této oblasti své služby

11.02.  |  AKCENTA CZ

Malí a střední podnikatelé, kteří obchodují se zahraničními partnery, stále víc využívají produkty, které je ochrání před výkyvy kurzů. Například u klientů společnosti AKCENTA CZ stoupl objem těchto operací meziročně o více než 150 %. Pomohly k tomu i nové produkty v nabídce.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. oznamuje výsledky za 4. čtvrtletí

11.02.  |  Teva Pharmaceuticals ČR, s.r.o.

Jednička světového farmaceutického trhu s generickými léčivy oznamuje své finanční výsledky za rok 2013 i za poslední kvartál roku.

Banka 3.0: mBank spouští bankovnictví nové generace, které zjednoduší zákazníkům život

10.02.  |  mBank

Nové internetové bankovnictví nabité inovativními technologickými řešeními, které doposud nebyly bankami použity, bylo právě spuštěno. Spolu s ním inovuje mBank i svůj firemní design, web a logo. Produktová nabídka a služby mBank budou ještě přehlednější a uživatelsky atraktivnější.

Fio banka začala vydávat vlastní platební karty Visa

10.02.  |  Fio banka

Fio banka zahajuje vydávání debetních platebních karet Visa, ode dneška tak nabízí produkty obou největších světových karetních asociací.

Fio banka se stala potřetí Nejvstřícnější bankou roku

06.02.  |  Fio banka

Česká Fio banka získala v hodnocení OVB Vstřícná banka za rok 2013 průměrné hodnocení 72,41 bodů a obhájila tak pozici Nejvstřícnější banky z roku 2012 a 2011.

Jiří Rusnok jmenován členem bankovní rady ČNB

05.02.  |  ČNB

Novým členem bankovní rady České národní banky bude Jiří Rusnok. Do nejvyššího řídícího orgánu ČNB ho dnes na šest let s účinností od 1. března 2014 jmenoval prezident České republiky Miloš Zeman.

Nové internetové bankovnictví mBank udává směr a sklízí mezinárodní ocenění

04.02.  |  mBank

Nové internetové bankovnictví mBank S.A. se stalo měřítkem inovačních řešení v oblasti internetového bankovnictví. Společnost Forrester Research (USA), jedna z nejuznávanějších analytických a poradenských firem, vydala na toto téma zvláštní zprávu, která je založena na detailní analýze a předkládá doporučení pro ostatní banky a technologické firmy po celém světě, které realizují podobné projekty.

Pojistný trh bez výrazné změny

30.01.  |  ČAP

Stagnace českého pojistného trhu pokračuje. Předběžné neauditované výsledky České asociace pojišťoven (ČAP) potvrdily, že k výrazným změnám v dynamice růstu v roce 2013 ani u jednoho z pojistných segmentů nedošlo. Předpis pojistného v loňském roce kopíroval celkovou ekonomickou situaci v ČR a meziročně posílil o pouhou jednu desetinu procenta.

Falešná asociace pojišťoven – nová praktika pojišťovacích agentů

24.01.  |  dTest

Na poradenskou linku dTestu se obrátila spotřebitelka, kterou kontaktovala Asociace pojišťoven České republiky, prý za účelem kontroly smlouvy o životním pojištění. Až na osobní schůzce se zástupce této neexistující organizace představil také jako pracovník makléřské společnosti.

Polovina z nás se obává rakoviny, ale pro prevenci toho mnoho neděláme

20.01.  |  Česká spořitelna

Více než polovina Čechů se obává rakoviny, ale strach nás nenutí minimalizovat riziko jejího vzniku prevencí a zdravým životním stylem. Pojištěnou ji mají jen tři lidé ze sta. Přitom zkušenost s vážným onemocněním u sebe nebo ve svém okolí má sedm lidí z deseti. Na boj s onemocněním přispíváme, ale krev darovat nechodíme. To říkají výsledky výzkumu, který pro Pojišťovnu České spořitelny zpracovala společnost Ipsos.

Nově lze požádat on-line o Fio kartu pro firmy i blízké osoby

13.01.  |  Fio banka

Fio banka opět vylepšuje služby poskytované prostřednictvím internetového bankovnictví – ode dneška lze přes aplikaci požádat o kartu k firemnímu účtu či k osobnímu účtu pro jinou osobu než majitele účtu.

Půjčka.tv nabízí řešení finančních potíží

10.01.  |  Půjčka.tv

Prožíváte soukromou finanční krizi? Potřebujete urychleně založit, ale nevíte od koho nebo kde si půjčit?

Fio banka nově poskytuje americké hypotéky

08.01.  |  Fio banka

Nový úvěrový produkt americká hypotéka umožňuje fyzickým osobám i podnikatelům získat peníze prakticky na cokoliv.

Firemní finance řeším rád, je to můj oblíbený rituál

16.12.  |  Komerční banka

Nejdříve jsem přes internet řešil správu rodinných financí, později jsem se rozhodl si usnadnit život a začal spravovat jak osobní, tak firemní účet z jednoho místa…

Fio banka získala letos již 100 tisíc nových klientů

11.12.  |  Fio banka

Česká Fio banka i v tomto roce dynamicky navyšuje klientskou základnu - od ledna do začátku prosince přilákaly její služby již sto tisíc nových klientů, čímž v předstihu splnila cíl stanovený pro letošní rok.

Fio banka nabízí akční úrokové sazby hypoték až do konce roku

03.12.  |  Fio banka

Fio banka prodlužuje akční nabídku hypoték s fixní úrokovou sazbou od 2,79 % p.a. Nabídka nově platí pro žádosti podané do konce roku 2013.

Autopojištění, které zachrání život.

02.12.  |  UNIQA pojišťovna, a.s.

Mnohdy o přežití při dopravní nehodě rozhoduje čas. Stane-li se nehoda ve dne na dálnici, jistě se pomoci posádka dočká rychle.

KB udělila granty mladým podnikatelům

27.11.  |  Komerční banka

„S dobrým nápadem a zdravým odhodláním můžeš nastartovat své podnikání v každé době a v každém věku.“ Takové bylo motto grantového programu NASTARTUJTE SE.

Sype vám to? S dobrou doménou bude

26.11.  |  CZ.NIC

Bez čeho se neobejde úspěšný byznys? Dobrého nápadu? Samozřejmě. Ale v mnoha případech o úspěchu rozhoduje i místo podnikání. A platí to i v případě Internetu. Chcete-li svému podnikání dopřát prestižní adresu i v on-line prostředí, stačí si vzít k srdci několik jednoduchých doporučení.

Fio banka nabízí otevření účtu kdekoliv v ČR prostřednictvím kurýra

11.11.  |  Fio banka

Fio banka nově nabízí otevření osobního účtu z jakéhokoliv místa v ČR bez nutnosti osobní návštěvy pobočky nebo posílání smlouvy poštou, a to s využitím kurýra.

ING Bank oslavila Den spoření rekordním dortem

06.11.  |  ING Bank N.V.

V poslední říjnový den se před OC Arkády na Pankráci uskutečnil zápis do České knihy rekordů. Se svým největším dortem ve tvaru mince se o něj zasloužila ING Bank.

Nový občanský zákoník výrazně mění finanční poradenství, chcete vědět jak? Přihlaste se na Broker kongres

05.11.  |  Broker Trust

Úvěrům na bydlení se aktuálně daří a za dveřmi je nový občanský zákoník. Co nás v těchto směrech čeká v nejbližších měsících? Právě tomu se bude věnovat již šestý Broker kongres.

Mazars: Dobrá banka musí inovovat, v opačném případě dává prostor nebankovním společnostem

31.10.  |  Mazars

Dobrá banka se neobejde bez přiměřených inovací. Vyplývá to z poznatků globální iniciativy The Good Bank, jejíž ideje nacházejí odezvu také v Česku. Kromě inovací patří k základním pilířům finančních ústavů budoucnosti důvěryhodnost a efektivita. Všechny tři pilíře jsou vzájemně propojené. Aktuálním projevem inovačních tendencí v českém bankovnictví jsou například mobilní služby, které podle odborníků čeká další rozvoj a které v mnohém nahrazují internetové bankovnictví.

Víte, kolik vás stojí půjčka?

30.10.  |  ZUNO Bank

Ať už porovnáváte účelové, bezúčelové a spotřebitelské úvěry, existují důležité faktory, které je při hledání nejvýhodnější nabídky potřeba vzít v úvahu.

Firmy se nadechují k novým investicím

28.10.  |  GE Money Bank

České podniky, které odkládají důležité investice, přicházejí o zakázky za miliony eur. Na pomoc jim přichází úvěr EU Investice od GE Money Bank se zárukou Evropského investičního fondu.

Česká spořitelna vyhrála již 28 sporů o poplatek za správu úvěru

24.10.  |  Česká spořitelna

Obvodní soud pro Prahu 4 dnes a včera rozhodl v kauze o účtování poplatku za správu úvěru opět ve prospěch České spořitelny, a to celkem v 8 sporech – šlo o hromadně podávané žaloby spol. BSP Lawyer Partners. Banka tak poplatek za správu úvěru vracet nebude.

Mějte výdaje pod kontrolou

22.10.  |  Poštovní spořitelna

Mít přehled o tom, kolik a za co utrácíte, je prvním krokem k tomu, abyste měli pořádek ve svých financích a třeba i něco ušetřili. Naštěstí dnes již není nutné zapisovat si každý nákup. Stačí využít chytrého internetového správce osobních financí.

Jak změnou dodavatele plynu ušetřit tisíce korun?

21.10.  |  Ušetřeno.cz

Pokud na vás jdou při pohledu na vyúčtování plynu pravidelně mdloby, možná byste měli zvážit možnost změny dodavatele plynu. Ještě předtím se však podívejte, kdo se na tvorbě cen plynu podílí, kdy se ceny mění a jak změna dodavatele plynu probíhá.

Povinné ručení s rychle rostoucím bonusem

21.10.  |  Wüstenrot

Povinné ručení od Wüstenrotu se od klasické nabídky liší nejen rychlým nárůstem bonusu za jízdu bez nehod. U pojištění ProAuto nabízí Wüstenrot i jiné zajímavé novinky.

Myslete už teď na zimu - Pražská plynárenská nabízí plyn levnější o 11%

14.10.  |  Pražská plynárenská, a.s.

Zemní plyn na tři roky levnější o 11% mají k dispozici všechny domácnosti a maloodběratelé, odebírající zemní plyn od Pražské plynárenské. Podmínkou je pouze prodloužení  smlouvy  týkající se dodávky plynu uzavřené s touto společností.

Podnikatelský úvěr, který vám vrátí až 50 tisíc korun

14.10.  |  Raiffeisenbank

Také máte pocit, že banky měří podnikatele jedním metrem a neumí jim připravit individuální nabídku pro jejich podnikání? Chcete v době končící recese investovat do rozšíření či modernizace své výroby, ale nenašli jste úvěr, který by se vám vyhovoval?

Hypotéka nebo pronájem: případ Praha

09.10.  |  Crestyl

Dnes a denně můžeme z médií slýchat, že pražský realitní trh je od roku 2009 ve vleklé krizi. Příčinou je nízká poptávka po nových bytech v porovnání s širokou nabídkou. Pražané si zkrátka přitáhli opasky a do velkých investicí se dvakrát nehrnou. Na druhou stranu výše úrokové sazby u hypotečních úvěrů je na historickém minimu, což někoho ke koupi přesvědčit může. Vyplatí se vůbec nákup bytu na hypotéku? Srovnejme náklady a rizika.

Mazars: Cílem iniciativy Dobrá banka je efektivita a důvěryhodnost

08.10.  |  Mazars

Efektivní a důvěryhodné peněžní ústavy jsou cílem iniciativy Dobrá banka (The Good Bank). Vznikla pět let po vypuknutí světové finanční krize, jako prostor k diskuzi o modelu bankovnictví, jež najde rozumnou rovnováhu mezi tvorbou zisku, službou klientovi a celospolečenskými zájmy. Globální iniciativu zastřešila britská mediální skupina The Economist a finančně ji podporuje společnost Mazars, která působí i na českém trhu.

mBank slaví rok plateb po Evropě zdarma

08.10.  |  mBank

Právě jeden rok mohou zákazníci mBank využívat možnosti zasílání či přijímání bezhotovostních plateb v eurech tzv. SEPA plateb zcela bez poplatků. mBank tak jako jediná banka na českém trhu nabízí tuto službu bezhotovostních plateb v eurech v rámci 27 států Evropské unie, Švýcarska, Lichtenštejnska, Norska, Islandu a Chorvatska zcela zdarma.

Většina českých studentů se na kolejích setkala s krádežemi

02.10.  |  Česká spořitelna

Ubytování na studentských kolejích v současné době využívá přes 20 procent českých studentů, tedy více než 71 tisíc mladých lidí. Přestože téměř 90 procent z nich své pokoje pravidelně zamyká, ke ztrátě osobních věcí na kolejích dochází stále častěji. Nejnovější průzkum České pojišťovny ukázal, že s krádeží se osobně nebo prostřednictvím svých přátel alespoň jednou setkalo téměř 65 procent respondentů. Nejčastěji se dnes na kolejích kradou peníze, notebooky a mobilní telefony. O možnosti ochrany majetku prostřednictvím studentského pojištění je však informováno jen deset procent studentů.

Zářijové vydáni Investičního magazínu Vám přináší zajímavé investiční tipy

01.10.  |  Impax media

Chtěli byste začít obchodovat na forexu, ale nejste si jistí, jak na to? Nebo se nechcete rozhodovat pod vlivem momentální (ne)nálady, únavy, euforie?

Úspěšný investor potřebuje propracovanou strategii

24.09.  |  Colosseum, a.s.

Pokud budete na trhu prodělávat peníze, tak vás před ztrátou kapitálu nezachrání ani nulové poplatky a nejrychlejší technické zázemí na světě.

Od prvních kroků k úspěšným obchodním strategiím

23.09.  |  X-Trade Brokers

Řada investorů v současné době volí jako jednu z možností svých investic krátkodobé spekulace na růst či pokles měn, komodit či akciových indexů.  

Fio banka má již 300.000 klientů

19.09.  |  Fio banka

Česká Fio banka získala od začátku roku již téměř 75 tisíc nových klientů a jejich celkový počet přesáhl 300.000. Obhájce titulu Bankovní inovátor tak dokazuje, že moderní bankovní služby za nulové či nízké poplatky a za férových podmínek pro všechny slaví úspěch.

Chcete samostatný byznys s vlastní značkou?

16.09.  |  Broker Trust

Přijďte na brněnský odborný seminář pro finanční poradce a nechte si poradit od špičkových lektorů.

Půjčte si peníze na cokoliv za pár minut!

12.09.  |  Equa bank

Úvěry a půjčky se staly nedílnou součástí našeho života. Každý měsíc splácíte své úvěry a přemýšlíte, jak ušetřit. Pokud uvažujete o půjčce, zkuste novou minutovou půjčku od Equa bank. Pokud již půjčku máte a chcete ušetřit na splátkách, nabízí Equa bank na refinancování stávajících úvěrů RePůjčku.

Fio banka obhájila titul Bankovního inovátora s bezkontaktní kartou zdarma

11.09.  |  Fio banka

Fio banka obhájila loňský titul získaný za nejlepší novinku na bankovním trhu a v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2013 se stala Bankovním inovátorem 2013. Prvenství v této kategorii získala její bezkontaktní karta zdarma.

Škola investování zdarma se opět otevírá

10.09.  |  Fio banka

Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM připravila na „zimní semestr“ pravidelný cyklus vzdělávacích seminářů z oblasti kapitálového trhu. Vstup je zdarma a přihlásit se může každý.

Financování inovativních projektů

09.09.  |  Komerční banka

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se v jednom ze svých průzkumů zaměřila na postoj malých a středních podnikatelů k inovacím a jejich financování.

Triglav pojišťovna jako generální partner propůjčila svůj název extralize házenkářů

05.09.  |  Triglav pojišťovna, a.s.

Triglav pojišťovna je novým generálním partnerem extraligy házenkářů. V sezoně 2013/14 proto soutěž ponese název Triglav pojišťovna extraliga (TPE). Završila se tak spolupráce mezi pojišťovnou a Českým svazem házené, která začala v roce 2011. Triglav pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny, jež působí v osmi státech a patří mezi význačné finanční hráče ve střední a jihovýchodní Evropě.

Triglav pojišťovna zaznamenala letos dvakrát více pojistných událostí z cestovního pojištění

29.08.  |  Triglav pojišťovna, a.s.

Klienti Triglav pojišťovny nahlásili letos v létě o 125 % více pojistných událostí, než tomu bylo před rokem. Vyplývá to z meziročního srovnání údajů za období od 15. června do 14. srpna. Nejčastěji se jednalo o zažívací potíže, alergie, bodnutí mořským ježkem nebo o drobné úrazy.

Upozornění na nekalé praktiky zprostředkovatelů

27.08.  |  ČAP

Česká asociace pojišťoven (ČAP) eviduje v posledních týdnech zvýšený počet případů, kdy zprostředkovatelé finančních produktů oslovují klienty a zaštiťují se údajným pověřením ČAP ke kontrole pojistných smluv. Na tyto praktiky upozornili sami klienti, kteří si u asociace platnost takového pověření ověřovali.

Sberbank chce být blízko klientům a spouští reklamní kampaň

05.08.  |  Sberbank CZ

Individuální přístup ke klientům a férové finanční produkty zdůrazňuje nová reklamní kampaň Sberbank CZ. Jejím cílem je začít budovat povědomí o nové silné značce na českém trhu. Banka má za sebou velkou mezinárodní skupinu, zároveň chce vždy zůstat nablízku svým klientům a vycházet vstříc jejich specifickým potřebám. Kampaň potrvá 3 měsíce. Její hlavní motto zní: „Váš příběh. Vaše banka.“

PČS: Na dovolené dramaticky stoupá riziko úrazu

31.07.  |  Pojišťovna České spořitelny

O dovolené Češi rádi více riskují a věnují se adrenalinovým sportům. Nebezpečí úrazu tím dramaticky stoupá. Podle statistik Pojišťovny České spořitelny se nejvíce zranění stane během letních dovolených u moře nebo na horách. Nejčastěji jde o podvrtnutí kotníku, tržná poranění a ošklivé pohmožděniny rukou i nohou. S FLEXI životním pojištěním si klienti mohou až na 30 dnů v roce zdarma aktivovat speciální úrazové připojištění, které se vztahuje i na zranění z rizikových rekreačních sportů.

Gepard Finance potvrzuje svou kvalitu díky značce „FÉR hypotéka“

30.07.  |  Gepard Finance

Asociace hypotečních makléřů (AHM) zavádí značku kvality „FÉR hypotéka“. Jejím smyslem je poukázat na úroveň služeb, kterou poskytují členové AHM. Gepard Finance je díky vysoké úrovni svých služeb již od počátku členem Asociace a od nynějška se může honosit značkou „FÉR hypotéka“.

Nebankovní půjčky získáte snadněji, ale pozor na nekalé praktiky

08.07.  |  Moneynow

U nebankovní instituce si už půjčil asi každý. I když má hodně lidí dojem, že to je pouze honosnější název pro ne úplně poctivou firmu, do této kategorie se řadí i spousta slušných společností poskytující různé nákupy na splátky atp. Víte ale, jaké jsou podmínky a na co si dát u nebankovních půjček pozor?

Právě začíná Letní Live Trading se specialisty XTB

28.06.  |  X-Trade Brokers

Zajímáte se o krátkodobé investice? Chcete se naučit obchodovat, ale zdá se vám to příliš náročné? Už jste začal, ale nešlo to a nevíte, kde jste udělal chybu?

Vyhlášení ceny prof. F. Vencovského

27.06.  |  Vysoká škola finanční a správní

Rektorka Vysoké školy finanční a správní vyhlašuje čtvrtý ročník bienále soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tématickým zaměřením „Evropská ekonomika a její perspektivy“, určené mladým ekonomům do 35 let.

Do zahraničí s pojištěním ProCesty

24.06.  |  Wüstenrot

Doba letních dovolených začíná a s ní nabývá na aktuálnosti i cestovní pojištění. Cestovat do zahraničí bez něj je risk, který se může hrubě nevyplatit.

Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

13.06.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny získala hned dvě prestižní ocenění v soutěži Zlatá koruna. V kategorii Životní pojištění roku obsadila s produktem FLEXI životní pojištění zlatou a s dětským pojištěním FLEXI životní pojištění – JUNIOR bronzovou příčku.

Online banka ZUNO startuje novou kreativní kampaň

13.06.  |  ZUNO Bank

Online banka ZUNO, člen skupiny Raiffeisen Bank International, zahajuje novou kampaň s cílem změnit vnímání banky na českém trhu. ZUNO se nyní profiluje jako banka nabízející plnohodnotné služby pro všechny. Kampaň začíná 12. června a potrvá do srpna 2013.

Hypotéka od Wüstenrotu již od 2,39 % ročně

10.06.  |  Wüstenrot

Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď máte ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Hypotéky jsou levné a u Wüstenrotu už nebudete platit ani poplatek za správu úvěru. 

Držitelé bezkontaktních karet MasterCard PayPass™ nakoupí v OBI s 15% slevou

05.06.  |  MasterCard

Společnost MasterCard®, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, spolu s obchodním řetězcem OBI nabízí zákazníkům 15% slevu při platbě bezkontaktní kartou MasterCard PayPass™ nebo Maestro PayPass™ ve dnech 17. – 23. 6. 2013.

Akční nabídka Fio hypoték prodloužena do konce června

03.06.  |  Fio banka

Pro velký zájem klientů přistoupila Fio banka k prodloužení akční slevy 0,1 % z pevné úrokové sazby hypoték do konce června. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a.

Budete si penzi užívat, nebo přežívat?

03.06.  |  Komerční banka

Jak dosáhnout na vyšší příjmy v důchodu a prožít stáří na úrovni? Druhý pilíř penzijní reformy je jednou z možností.

Neplaťte zbytečně za své účetnictví

31.05.  |  Cígler Software

Majitelé malých firem se shodují: Před koupí účetního programu se vyplácí hledat. Na trhu totiž najdete i takový, který je pro začínající podnikatele zadarmo.

Na dovolenou s kartou nebo s hotovostí?

29.05.  |  Exchange

Blíží se čas dovolených a s ním i každoroční dilema, kdy a kde nakoupit valuty nebo zda si vystačíte jen s platební kartou.

Triglav pojišťovna nabízí úrazové pojištění na půl milionu korun za 1,37 Kč denně

28.05.  |  Triglav pojišťovna, a.s.

Pro své dlouhodobé klienty připravila Triglav pojišťovna nabídku úrazového pojištění s názvem Triglav Pilíř. Svým stávajícím klientům tak nabízí další pojistnou ochranu v podobě pojištění trvalých následků úrazu za 499 Kč ročně, to znamená 1,37 Kč denně. Pojistná částka může při vyplacení dosáhnout až 500 000 Kč.

Zamilujte se do naší akční nabídky hypoték

27.05.  |  Fio banka

Fio hypotéku získáte nyní s pevnou sazbou již od 2,69 % p.a. Zjistěte si svůj úrok na hypoteční kalkulačce a využijte květnových slev!

Fio Smartbanking nabízí rychlé platby prostřednictvím šablon nebo QR kódů

27.05.  |  Fio banka

Nová verze aplikace Fio Smartbanking umožňuje obsluhovat účet z mobilu ještě komplexněji. Mezi nejdůležitější novinky patří šablony plateb nebo QR kódy u verze aplikace pro Android.

I malá změna může přinést velké úspory

27.05.  |  ČMSS

Chcete ušetřit za energie? Vylepšete si svůj byt či dům. Díky našim tipům ušetříte peníze a zároveň zhodnotíte a prodloužíte životnost svého bydlení.

Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění

22.05.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny získala nejvyšší ocenění v kategorii Pojišťovna roku 2012 – životní pojištění. V rámci jedné z hlavních kategorií soutěže Pojišťovna roku 2012 tak obsadila první příčku již pošesté. Oborová ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.v

FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

20.05.  |  Pojišťovna České spořitelny

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny na jubilejním 15. ročníku Bambiriády podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže. 

Získejte HD tablet v Investiční soutěži

19.05.  |  HighSky Brokers

Vyzkoušejte další novou investiční soutěž s českým obchodníkem s cennými papíry - společností HighSky Brokers, a.s! Rozmnožte 1 000 000 Kč, které máte k v soutěži k dispozici a vyhrajte desetipalcový tablet CityTab Vision HD!

Infarkt myokardu? Nejohroženější jsou řidiči

13.05.  |  Pojišťovna České spořitelny

Podle statistik Pojišťovny České spořitelny postihne infarkt nejčastěji profesionální řidiče, manažery a úředníky. Nejohroženější skupinou jsou muži, obézní kuřáci, ve věku nad 45 let.

Vítěz soutěže JUNIOR TRADER zhodnotil svůj účet na neuvěřitelných 2 965 907 EUR!

13.05.  |  X-Trade Brokers

Investiční soutěž JUNIOR TRADER ukázala dvě pravdy o obchodování. Mezi začínajícím obchodníky je úspěšných necelých 30 % a při dodržování určitých pravidel může být úspěšný i člověk bez zkušeností.

Fio hypotéku získáte v květnu levněji

03.05.  |  Fio banka

Fio banka přichází s akční nabídkou pro květen – každému, kdo požádá o hypotéku, poskytne slevu 0,1 % z pevné úrokové sazby. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a. Nabídka platí od 6.5. do 31.5. 2013.

Nový občanský zákoník upravuje dědictví. Chystá nečekané změny!

02.05.  |  M&M reality

Nový občanský zákoník přijde v platnost 1. 1. 2014 a přinese s sebou řadu úprav. Některé z nich se významně týkají i dědictví. Rozšiřují se dědické skupiny, mění se odpovědnost dědiců za dluhy zemřelého a bude se například přihlížet k podmínkám uvedeným v závěti. Některé změny mohou být nepříjemné, ale lze se na ně připravit.

Vyhlášení čtvrtého ročníku ceny prof. F. Vencovského

30.04.  |  Vysoká škola finanční a správní

Rektorka Vysoké školy finanční a správní vyhlašuje čtvrtý ročník bienále soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tematickým zaměřením „Evropská ekonomika a její perspektivy“, určené mladým ekonomům do 35 let.

Broker kongres navštívilo pět set finančních poradců z celé ČR

26.04.  |  Broker Trust

Hlavním tématem Broker kongresu bylo zajištění na stáří. Během jediného dne zazněla více než dvacítka přednášek a workshopů.

Hledá se nejhorší poplatek u dodavatelů elektřiny a plynu

25.04.  |  EnergetickaPoradna.cz

Poplatek za využití zákaznického centra nebo za uzavření splátkového kalendáře. I takové perličky je možné najít v obchodních podmínkách a speciálních ceníkách dodavatelů elektřiny nebo plynu. Zákazníci o nich často nemají ponětí a pak se jen podivují, co vše jim dodavatel naúčtoval. Iniciativa EnergetickaPoradna.cz proto vyhlásila anketu o Nejbizarnější poplatek dodavatelů elektřiny a plynu.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

23.04.  |  Fio banka

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji. Mezi nejdůležitější novinky patří šablony plateb, možnost odeslat peníze kamkoliv do zahraničí nebo stahování výpisů z účtu.

Objevila soutěž Junior Trader nový obchodní talent? Nebo má průběžný vítěz štěstí a ztráty se mu vyhýbají?

22.04.  |  X-Trade Brokers

Aktuální ročník studentské investiční soutěže Junior Trader, pořádané brokerskou společností X-Trade Brokers, se blíží ke svému závěru. Na překonání lídra mají soutěžící ještě deset dní. Začnou více riskovat? Bude se pořadí na předních místech ještě měnit?

X-Trade Brokers uvádí na trh platformu xSocial

18.04.  |  X-Trade Brokers

Po úspěšném uvedení obchodní platformy pro mobilní telefony xMobile a platformy pro tablety xTab přichází X-Trade Brokers se systémem xSocial.

ČMSS překonala magickou hranici 300 miliard korun v poskytnutých úvěrech

17.04.  |  ČMSS

Od vstupu na český trh v roce 1993 do současnosti poskytla Českomoravská stavební spořitelna svým klientům úvěry na bydlení ve výši více než 300 miliard korun. K dosažení této rekordní hranice úvěrového obchodu došlo v březnu letošního roku.

Vyšší plnění za vícečetná poranění

16.04.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny od září 2011 vyplácí až dvojnásobné plnění za pojistnou událost, při které dojde k vícečetnému poranění. Tímto krokem chce pojišťovna lépe finančně zajistit klienty ve vážných životních situacích. Za rok 2012 pojištěným vyplatila o 3,6 mil. Kč více, než by jim náleželo před změnou metodiky.

MoneyExpo 2013 – prezentace lídrů evropského akciového trhu

15.04.  |  MoneyExpo 2013

Nadcházející 3. ročník investičního a trading summitu MoneyExpo (19. – 21. 4. 2013) již tradičně zaujme živou prezentací profesionálních traderů z mnoha zemí a akcentem na méně známé investiční příležitosti, ale zároveň přichází s významnými novinkami pro investory.

Máte už půjčku? Skvělé! Teď si ji můžete refinancovat a vyměnit za mnohem levnější

12.04.  |  ZUNO Bank

Nejste spokojeni s tím, kolik za svou půjčku platíte? Co takhle refinancovat? Nedávný průzkum, který si nechala vypracovat online banka ZUNO v obou zemích, ukázal, že více než 53 % Čechů a Slováků má v současné době alespoň jednu půjčku.

Švýcarská finanční skupina Swiss Life chystá expanzi na českém trhu

08.04.  |  Swiss Life Select

Swiss Life, přední evropská finanční skupina s aktivy v hodnotě více než 3 bilionů korun, aktivně vstupuje na český trh. Skupina, která ve Švýcarsku působí již více než sto padesát let, se rozhodla v Česku proměnit svou dceřinou společnost AWD na své přímé zastoupení a expandovat na poradenském trhu ve správě privátních financí pod značkou Swiss Life Select. V České republice dosud spravuje finance pro 130 tisíc klientů prostřednictvím pobočkové sítě 17 poradenských center, kterou do konce roku nově rozšíří o další pobočky.

MoneyExpo 2013

08.04.  |  MoneyExpo 2013

Již třetí ročník největšího středoevropského investičního a trading summitu MoneyExpo si i pro letošek přichystal řadu novinek a vylepšení.

Získávat automaticky data ze svých Fio účtů zvládne nyní každý

03.04.  |  Fio banka

Fio banka nabídla koncem roku 2012 klientům zdarma službu Fio API Bankovnictví pro bezpečné automatizované zpracování výpisů a pohybů na účtu. Nyní k ní vytvořila aplikaci Fio API Plus, která umožní snadné získávání dat přímo z bankovního systému.

NOVINKA: Právě vychází nejúspěšnější světová FOREX kniha v češtině!

03.04.  |  FXstreet.cz

Společnost FXstreet.cz obohatila český a slovenský forexový trh o novou odbornou knihu "FOREX – Ziskové intradenní a swingové obchodní strategie od Kathy Lien", která se na poli forexu již po několika týdnech prodeje etablovala jako světový bestseller.

Národní finále soutěže Global Management Challenge má své vítěze

02.04.  |  Vysoká škola finanční a správní

V minulých dnech se konalo Národní finále 12. ročníku soutěže GMC v České republice. Vítězný tým čeká souboj o světové prvenství ve finále, které se odehraje 16. – 19. dubna 2013 v rumunské metropoli Bukurešť.

Normální je za účet neplatit

27.03.  |  Fio banka

Běžné bankovní služby mohou být zcela zdarma. Potvrzuje to česká Fio banka, která byla nedávno vyhlášena Nejvstřícnější bankou roku 2012 a Nejlepší bankou Zlatého Měšce 2013.

Buďte chytří! Spojte se s rodinou nebo přáteli a získejte v bance účet zdarma

25.03.  |  Komerční banka

Ve dvou se to lépe táhne. Známé přísloví platí i ve světě bankovnictví. S novinkou v nabídce Komerční banky můžete uzavřít „strategické partnerství“ s kýmkoli ze své rodiny, partnerem nebo s jinou známou osobou, a společně čerpat zajímavé odměny.

Investiční soutěž o šikovný iPad mini

25.03.  |  HighSky Brokers

Zapojte se do další nové investiční soutěže s českým obchodníkem s cennými papíry - společností HighSky Brokers, a.s! Znásobte virtuální milion a vyhrajte iPad mini a další ceny!

Více soukromí s Hypotékou Wüstenrot

25.03.  |  Wüstenrot

Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď je ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Úrokové sazby hypoték klesají a ceny bytů jsou příznivé.

Průběžný vítěz soutěže Junior Trader má na svém soutěžním kontě již více než 1 milion EUR

21.03.  |  X-Trade Brokers

Další ročník studentské investiční soutěže Junior Trader, pořádané brokerskou společností X-Trade Brokers, je v plném proudu.

Fio banka má již čtvrt milionu klientů

19.03.  |  Fio banka

Česká Fio banka registruje od začátku roku rekordní přírůstky klientů. V březnu překročil celkový počet hranici čtvrt milionu. Potvrzuje se tak úspěch dlouhodobé strategie poskytování kvalitních bankovních služeb za co nejlepší cenu.

Záruka kvalitního tisku: originální spotřební materiál

18.03.  |  Hewlett-Packard

Tonery tvoří podstatnou část nákladů na provoz laserových tiskáren. Často jsou cílem prvoplánové snahy ušetřit nákupem neoriginálních tiskových kazet. Úspora je zde pouze zdánlivá.

Martin Diviš zvolen novým prezidentem České asociace pojišťoven

13.03.  |  ČAP

Novým prezidentem České asociace pojišťoven (ČAP) byl na jednání prezidia ČAP dne 6. března 2013 zvolen Martin Diviš, generální ředitel pojišťovny Kooperativa, který stojí rovněž v čele skupiny Vienna Insurance Group ČR, kterou tvoří Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna a Pojišťovna České spořitelny. V této významné funkci vystřídá Ladislava Bartoníčka, který byl členem prezidia od roku 1998 a od roku 2004 zastával funkci prezidenta ČAP. Nově kooptovaným členem prezidia a zároveň viceprezidentem ČAP se stal generální ředitel České pojišťovny Pavel Řehák.

Fio banka má již čtvrt milionu klientů

12.03.  |  Fio banka

Česká Fio banka registruje od začátku roku rekordní přírůstky klientů - dosud získala přes 20 tisíc nových a celkový počet klientů dosáhl hranice čtvrt milionu. Potvrzuje se tak úspěch dlouhodobé strategie poskytování kvalitních bankovních služeb za co nejlepší cenu.

Skupina Triglav dosáhla za rok 2012 rekordního čistého zisku 73,2 milionu eur

08.03.  |  Triglav pojišťovna, a.s.

Podle předběžných údajů za rok 2012 realizovala Skupina Triglav, jejíž součástí je i Triglav pojišťovna, 73,2 milionu eur po zdanění. Odhadovaný čistý zisk je 54 % nad hodnotou z loňského roku a 22 % nad očekávanou částkou. Za loňský rok získala Skupina Triglav na předepsaném pojistném 936,3 milionu eur.

Se Studentbrokerem mohou nově investovat i senioři

08.03.  |  Fio banka

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů zahájila ve spolupráci s Fio bankou osmé kolo výukového programu Studentbroker, který pomáhá studentům v získání praktických zkušeností z oblasti investování. Do programu je zapojeno 17 vysokých škol a univerzit, letos navíc mohou studenti poprvé změřit síly se spolužáky z univerzity třetího věku.
1 2 3 4 5 6 12 23 33 44

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.