Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Zlatá pecka pro agenturu Rust a FLEXI životní pojištění

07.03.  |  Pojišťovna České spořitelny

FLEXI životní pojištění získalo v mezinárodní soutěži reklamy Metro Zlatá pecka ocenění v kategorii TV reklama za sérii spotů „Budoucnost je otevřená“. Zlatou pecku v klubu Lávka převzali zástupci reklamní agentury Rust, Klemperer a Světla Košková z Pojišťovny České spořitelny.

Investoři mohou „chytře“ investovat s Fio Smartbrokerem

06.03.  |  Fio banka

Fio banka zdarma zpřístupnila novou aplikaci pro aktivní investování přes chytré telefony s operačním systémem Android. Verze pro telefony s operačním systémem iOS (iPhone) bude následovat, stejně jako verze pro tablety s oběma uvedenými systémy.

Nová marketingová kampaň: FLEXI. Pro jistotu

01.03.  |  Pojišťovna České spořitelny

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny spouští 4. března 2013 marketingovou kampaň. 

Investoři mohou „chytře“ investovat s Fio Smartbrokerem pro Android

28.02.  |  Fio banka

Fio banka zdarma zpřístupnila zcela novou aplikaci pro aktivní investování přes chytré telefony s operačním systémem Android. Verze pro telefony s operačním systémem iOS (iPhone) bude následovat, stejně jako verze pro tablety s oběma uvedenými operačními systémy.

Fio banka nabízí bezkontaktní kartu zdarma

28.02.  |  Fio banka

Fio banka ode dneška nabízí ke svým účtům bez poplatků bezkontaktní debetní platební kartu MasterCard Debit PayPass zdarma. Vychází tak vstříc klientům, kterým tímto poskytuje další moderní službu zcela bez poplatků.

O jarních prázdninách stoupá počet úrazů dětí o 15 procent

21.02.  |  Pojišťovna České spořitelny

Jarní prázdniny jsou spojeny s provozováním zimních sportů, Pojišťovna České spořitelny v tomto období eviduje každoročně nárůst úrazů dětí o 15 procent. 

Začíná investiční soutěž Junior Trader. Zúčastni se i ty, studente!

20.02.  |  X-Trade Brokers

Společnost X-Trade Brokers připravila další kolo oblíbené investiční soutěže pro studenty Junior Trader. Komu se podaří nejvíce zhodnotit svůj účet s virtuálními penězi obchodováním měn, komodit nebo akciových indexů, vyhrává jednu z hodnotných cen.

Již poosmnácté začíná škola investování

20.02.  |  Fio banka

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do jarního, již osmnáctého cyklu školy investování. Lidé tak mohou opět získat informace z oblasti investování na bezplatných seminářích ve více než 40 městech po celé České republice. 

David Šnajdr novým ředitelem X-Trade Brokers ČR a SR

19.02.  |  X-Trade Brokers

Závěr loňského roku přinesl společnosti X-Trade Brokers významné změny. Novým ředitelem pro český a slovenský trh se stal Ing. David Šnajdr, který ve společnosti působí od jejího vstupu na tuzemský trh v roce 2007. V posledních letech působil na pozici Head of Sales, kde byl zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit.

Program podpory regionů pokračuje i v roce 2013

14.02.  |  ČSOB

Program ČSOB a Era pro podporu regionů startuje do svého dalšího, již 7. ročníku. I v letošním roce rozdělí ČSOB a Era ve dvou grantových kolech přes 3 miliony korun. Stalo se již samozřejmostí, že cílem programu je podpořit takové aktivity, které povedou k rozvoji kulturního a společenského života v daném regionu, budou podporovat tradice a přispívat k ochraně přírodního či kulturního dědictví.

Fio banka je Nejvstřícnější bankou roku 2012

13.02.  |  Fio banka

Česká Fio banka získala v hodnocení OVB Vstřícná banka za celý rok 2012 průměrné hodnocení 72,78 bodů a obhájila tak pozici Nejvstřícnější banky z roku 2011.

RePůjčka od Equa bank ušetřila klientům již více než 22 milionů korun

08.02.  |  Equa bank

Díky refinancování úvěrů – RePůjčce, ušetřili její klienti za tři měsíce více než 22 miliónů korun. Průměrná výše úspory se přitom pohybuje přes 20 tisíc korun na úvěru. Díky RePůjčce si klienti na původním úvěru snížili celkové roční náklady (RPSN) v průměru o čtvrtinu.

Lidé od spoření na stáří očekávají zejména garanci zhodnocení vložených prostředků a nezávislost na politické situaci

06.02.  |  Kooperativa

Přestože diskuze o nedávno spuštěné důchodové reformě probíhá již několik měsíců, většina průzkumů realizovaných mezi občany poukázala na neradostnou realitu, že o možnostech spoření na důchod mají naprosto nedostatečné informace. Ve valné většině se tedy při rozhodování spolehnou na doporučení svého pojišťovacího poradce.

Ze základu daně si klienti Pojišťovny České spořitelny díky životnímu pojištění mohou odečíst 1,6 miliardy korun

06.02.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny rozeslala svým klientům více než 530 000 daňových potvrzení o zaplaceném pojistném na životním pojištění.

PENZIJNÍ BAROMETR: zájem o alternativy k II. pilíři penzijního systému roste

31.01.  |  AWD

Praha, 31. ledna 2013 – 4,5 % Čechů starších 18 let má zájem vstoupit do druhého pilíře penzijního systému. Zájem o tuto novinku klesá již od loňského srpna. Největší propad zájmu je patrný především u respondentů ve věku 25-34 let a také lidí s nízkým vzděláním a příjmy.

Fio banka má přes 235 tisíc klientů a připravuje nové produkty

30.01.  |  Fio banka

Nejdynamičtější banka roku 2012 získala v minulém roce přes 88 tisíc nových klientů a aktuálně jejích služeb využívá již přes 235 tisíc osob. I na tento rok chystá novinky, mezi prvními bude na trh uvedena aplikace Smartbroker pro investování přes smartphone nebo americká hypotéka. 

Řady Obchodní komory Švýcarsko – Česká republika rozšířila společnost AWD Česká republika

22.01.  |  AWD

Finančně-poradenská společnost AWD Česká republika, která je součástí švýcarské finanční skupiny Swiss Life, vstoupila do obchodní komory Švýcarsko – Česká republika (Handelskammer Schweiz – Tschechische Republik, dále HST). Jde o jeden z kroků, který AWD přiblíží k její mateřské skupině Swiss Life sídlící v Curychu. Dalším významným krokem bude v dubnu letošního roku i proměna samotného názvu AWD na Swiss Life Select.

FLEXI životní pojištění připisuje klientům rekordní zhodnocení 5,44 %

22.01.  |  Pojišťovna České spořitelny

Produktový tahoun FLEXI životní pojištění si u běžně placeného pojistného připsal zhodnocení 5,44 %. V průměru Pojišťovna České spořitelny zhodnotila během roku 2012 finanční prostředky svých klientů o 4,15 %. Trh táhly státní a korporátní dluhopisy, pozadu nezůstaly ani akcie.

Účty pro výhodnou správu financí vaší firmy

14.01.  |  Raiffeisenbank

Nové podnikatelské účty od Raiffeisenbank splňují nároky a požadavky stávajících i začínajících podnikatelů.

Zaměstnavatel může od ledna 2013 zaměstnanci přispět na životní pojištění až 30 000 Kč ročně

03.01.  |  Pojišťovna České spořitelny

Od ledna 2013 je od daně z příjmů osvobozen vklad zaměstnavatele na smlouvu životního pojištění nebo penzijního připojištění jeho zaměstnanců až do výše 30 000 Kč ročně.

Osmdesát procent všech závažných onemocnění tvoří rakovina, mrtvice, infarkt a ledvinové selhání

13.12.  |  Pojišťovna České spořitelny

Češi nejčastěji bojují se čtyřmi závažnými onemocněními: rakovinou, mrtvicí, infarktem a ledvinovým selháním. Uvedené nemoci tvoří téměř 80 % všech závažných onemocnění, které náš národ ohrožují.

549 % stačilo na iPhone 5

12.12.  |  HighSky Brokers

Investiční soutěž o iPhone 5 se společností HighSky Brokers, a.s. má své vítěze. Hlavní cenu – nový iPhone 5 od Applu – získal soutěžící, který během týdne zhodnotil svůj virtuální kapitál o 549 %. Dalším finalistům se povedlo zhodnotit kapitál v rozmezí od 95 % do 495 %. 

Chtěli byste Xbox 360 pod stromeček?

10.12.  |  BOSSA

Společnost Bossa rozdává dárky pod stromeček. Stačí si správně tipnout cenu zlata a Xbox 360 Vám pošleme už příští týden!

Lynx: Nový broker na českém trhu bojuje proti zbytečně vysokým poplatkům

09.12.  |  Lynx broker

On-line broker Lynx dává seriózním investorům možnost obchodovat akcie, opce, futures, Forex, ETF a CFD na více než 100 trzích v 18 zemích světa za extrémně nízké poplatky.

Fio banka otevírá již 70. pobočku v ČR, nově jsou její služby dostupné v Sokolově

04.12.  |  Fio banka

Nejdynamičtější banka roku 2011 i 2012 otevírá novou pobočku v Sokolově a rozšiřuje tak počet svých obchodních míst po celé České republice na sedmdesát.

Náš cíl – vždy nejvyšší standard!

03.12.  |  BOSSA

Společnost Bossa si zakládá na individuálním přístupu ke každému investorovi. Vytváří inovativní myšlenky a originální řešení jsou její doménou. Nabízí řadu produktů a služeb jak pro začínající tak pro pokročilé tradery. Zde jsou některé z nich.

Představujeme Účet roku 2012: Jaké má výhody?

30.11.  |  Fio banka

13. listopadu proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Banky roku 2012. V kategorii Účet roku zvítězil Fio osobní účet. Co nabízí?

AWD Česká republika připravuje další expanzi s podporou švýcarské finanční skupiny

28.11.  |  AWD

Swiss Life, přední finanční skupina s aktivy v hodnotě více než 3,5 bilionu korun, posílí své pozice na českém trhu. Skupina Swiss Life působí v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a penzí.

AWD Česká republika připravuje další expanzi s podporou švýcarské finanční skupiny

28.11.  |  AWD

Swiss Life, přední finanční skupina s aktivy v hodnotě více než 3,5 bilionu korun, posílí své pozice na českém trhu. Skupina Swiss Life působí v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a penzí. V Česku má skupina Swiss Life zastoupení prostřednictvím své dceřiné společnosti AWD. Ta nyní získá unikátní přímé zázemí přední švýcarské finanční skupiny pro svou další expanzi na tuzemském trhu finančního poradenství a rozšíření stávajícího portfolia přibližně 150 tisíců klientů v České republice. Na jaře 2013 dojde k přejmenování společnosti AWD Česká republika, která ponese nový název Swiss Life Select.

Lidé už nevnímají životní pojištění jako úrazovku

27.11.  |  Pojišťovna České spořitelny

Češi již životní pojistku nevnímají pouze jako „úrazovku“ nebo spořicí produkt, ale jako ochranu pro krytí závažných životních událostí.

Je vaše firma zdravá, jste spolehliví a zároveň dynamicky rostete?

26.11.  |  Soliditet

Jsme v nejdelší recesi v historii ČR. Největší ekonomický propad spojený s hospodářskou krizí je snad za námi. V současnosti se potýkáme s obdobím stagnace. Marketingové rozpočty firem jsou vyškrtané a optimalizované na „období všeobecného šetření“, tedy zásadně snížené a masivnost jejich bývalé podpory obchodu je v nedohlednu.

Trhy s dynamikou a potenciálem – Matthias Hoppe hovoří pro E&S na téma investiční fondy a rychle se rozvíjející země

23.11.  |  Ertrag & Sicherheit

Matthias Hoppe, Vice President spol. Franklin Templeton Investments a Portfolio Manager pro Franklin Templeton Equity Selection Fund, který je distribuován přes spol. Jung, DMS & Cie, hovoří v exkluzivním interview se spol. E&S, Ertrag & Sicherheit o potenciálech tzv. Emerging Markets a dynamice investičního fondu Equity Selection Fund.

Jak se NEstát jednou z firem, které bombardují trh necílenými newslettery

20.11.  |  VIV NETworks

Zákazníci si začínají stěžovat na otravné newslettery slevových portálů a eShopů, které je i několikrát za týden masírují svoji necílenou nabídkou. Čím blíže k Vánocům, tím se frekvence zvýší a nebude to lepší ani v lednu, kdy jsou výprodeje.

Jak vydělat na affiliate marketingu krok po kroku

20.11.  |  VIV NETworks

Za poslední rok vydělali weby na affiliate marketingu přes 100 mil. Kč. Pokud chcete získat část této sumy, pak budete potřebovat pár praktických rad čeho se vyvarovat a naopak čemu se věnovat.

Cyklistické e-shopy ušetří spoustu peněz

19.11.  |  Cyklo Kyjovský

Cyklistických eshopů je v ČR celá řada a neustále vznikaji další a další. Jak rozlišit kvalitní obchody od těch, kterým bychom se raději měli vyhnout?

Zajímavé zhodnocení investice a prémiová péče o klienta

17.11.  |  Komerční banka

Dynamický vývoj na finančních trzích klade čím dál vyšší nároky na znalosti, zkušenosti a čas při investici volných finančních prostředků.

Peníze pro Vaše podnikání? Jde to snadno i bez rizika

16.11.  |  Komerční banka

Přestože určitá míra rizika k podnikání patří, obezřetní podnikatelé se mu raději vyhýbají. Rizika se sice nezbaví, ale umí jej efektivně řídit a minimalizovat škody v případě, že se něco pokazí. //

Fio banka je nejdynamičtější bankou s nejlepším účtem

14.11.  |  Fio banka

Fio banka získala dvě první místa v hodnocení Fincentrum Banka roku 2012, jehož výsledky byly slavnostně vyhlášeny včera v paláci Žofín. Stala se Nejdynamičtější bankou roku 2012 a její Fio osobní účet obsadil první místo v kategorii Účet roku 2012.

Více než 60 % Čechů souhlasí se sjednocením pojistného

13.11.  |  Pojišťovna České spořitelny

Se sjednocením sazeb životního pojištění pro ženy a muže souhlasí více než 60 % Čechů, unisex má podporu zejména u mužů. O zavádění rovného přístupu ví dva z pěti dotázaných.

Vzali jste si dříve nevýhodnou půjčku a máte problém ji splácet? Poradíme vám, co s tím...

09.11.  |  Equa bank

Paní Jana K., PlzeňPřed lety jsem nutně potřebovala peníze, tak jsem si je půjčila u jedné banky. Bohužel se mi to v dnešních podmínkách již nezdá výhodné, ale nevím jak z toho ven.

Správu platebních karet umožňuje nově i Smartbanking pro iPhone

07.11.  |  Fio banka

Fio banka zpřístupnila na App Store novou verzi aplikace pro telefony s operačním systémem iOS. Upgrade aplikace nabízí klientům s vlastními kartami Fio banky možnost zobrazovat realizované karetní transakce nebo spravovat parametry karet.

Fio banka nově nabízí bezpečné automatizované získávání dat z účtů

06.11.  |  Fio banka

Fio banka nově nabízí klientům službu Fio API Bankovnictví, která slouží pro automatické zpracování výpisů a pohybů na účtu. Tuto možnost ocení zejména podnikatelé a právnické osoby. Je poskytována zcela zdarma.

Finanční poradci budou hlavními protagonisty důchodové reformy

06.11.  |  Broker Trust

Důchodovou reformu pocítí především finanční poradci, kteří ji budou muset vysvětlit svým klientům. Nároky, které jsou na ně v souvislosti s penzijní reformou kladeny, jim pomáhá usnadnit vzdělávací Broker kongres zaměřený na investice, pojištění a důchodovou reformu.

Broker kongres: Vzdělávání vede k finančnímu úspěchu

06.11.  |  Broker Trust

Stejně jako ve škole platí: učení přináší nové poznatky a vede k úspěchu. Za své znalosti v životě nezískáte jedničky, ale peníze. Čím víc toho víte a znáte, tím se vám zvyšuje šance vydělat více peněz.

PENZIJNÍ BAROMETR: Zájem o druhý penzijní pilíř v říjnu poklesl

01.11.  |  AWD

Pouze 1 z 10 Čechů v produktivním věku chce nyní vstoupit do druhého pilíře spoření na důchod. Větší zájem o spoření na důchod je pak ve městech nežli na venkově. Muži i ženy mají téměř shodné preference.

Vyberte luxusní dárky on-line

31.10.  |  Infinit

Potěšte své blízké, obchodní partnery nebo VIP zákazníky originálním vánočním dárkem, který zaručeně vykouzlí úsměv na jejich tváři. Vyberte wellness zážitek v e-shopu www.infinitdarky.cz

Nové způsoby financování bydlení

30.10.  |  Crestyl

Na trhu s půjčkami se objevil nový zajímavý produkt – tzv. Dotovaná hypotéka. Přichází s ní developerská společnost Crestyl a jejím smyslem je usnadnit svým klientům přístup k vlastnímu bydlení.

Kolik můžete ušetřit na poplatcích?

30.10.  |  Fio banka

Zase ty poplatky, říkáte si při pohledu na bankovní výpis? Stačí málo a můžete ušetřit. Kolik? Spočítejte si to na kalkulačce poplatků.

FLEXI podporuje handicapované

29.10.  |  Pojišťovna České spořitelny

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny i v letošním roce finančně podporuje projekt Centra Paraple. Tentokrát na program „Partner a rodič s poškozením míchy“ věnuje částku 320 000 Kč. Šek v pořadu Zdeňka Svěráka „Dobročinná akademie aneb Paraple“ za pojišťovnu předala Světla Košková.

Aleš Křížek jmenován Country Managerem společnosti Reed

25.10.  |  REED

Nezávislá mezinárodní personálně poradenská společnost, má nového Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku, stal se jím Aleš Křížek.

Jednorázové pojištění PRÉMIOVÝ KAPITÁL se zhodnocením 2,3 % ročně

23.10.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny doplňuje nabídku jednorázových životních pojištění o PRÉMIOVÝ KAPITÁL. Prostřednictvím poboček České spořitelny nabídne klientům nadstandardní garantovanou úrokovou míru ve výši 2,3 % p. a. za pět let.

Pro podnikatele: Úročte své firemní účty ve výši 2 %

22.10.  |  Citfin

1 účet až v 31 měnách, vedení účtu zdarma, europlatby za 20,60 Kč a nadstandardní úročení EUR. Změnit firemní účet se vám vyplatí!

Vstřícná obchodní platforma eTrader

18.10.  |  GH trading

Internetová obchodní platforma eTrader, která je nově k dispozici pro obchodování s akciemi na amerických, evropských (západních i východních) trzích včetně české BCPP, je na společném webu www.etrader.cz.

Muži využívají výhod životního pojištění lépe než ženy

16.10.  |  Pojišťovna České spořitelny

Muži si více uvědomují výhody, které životní pojištění nabízí, a dokážou jich využít. Zároveň si umí nastavit pojistnou smlouvu lépe než ženy. Kromě žen mají nízké povědomí o vlastnostech pojistného produktu mladí lidé do 29 let. Vyplývá to z kvantitativního výzkumu, který pro Pojišťovnu České spořitelny realizovala společnost Ipsos.

Už za své peníze nemusíte platit!

16.10.  |  Equa bank

Jistě znáte situaci, že potřebujete rychle vybrat peníze z bankomatu, ale zrovna není po ruce žádný od vaší banky a za výběr u cizího se Vám nechce platit vysoký poplatek.

Získejte slevu 0,5 % při refinancování hypotéky

15.10.  |  Fio banka

Máte hypotéku, končí vám fixace úrokové sazby a chcete získat výhodnější podmínky do dalších let? Fio banka vám při refinancování hypotéky nabízí slevu 0,5 %.

Konečně! Povinné ručení, které lze vypovědět kdykoliv

15.10.  |  Wüstenrot

V září zavedl Wüstenrot u povinného ručení dvě novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu, bonus 30 % již po 2 letech beze škod a možnost smlouvu kdykoliv vypovědět. Za první měsíc si ho uzavřeli již tisíce řidičů. //

Sales Excellence Forum

10.10.  |  top vision

Efektivita – drive – výsledy! Těžko bychom hledali obchodníky, kteří tato hesla neřadí mezi své každodenní cíle. Ale jak být v tomto oboru opravdu úspěšný?

Jak na ziskové obchodování živě již 22.10.

09.10.  |  X-Trade Brokers

Zájemci o obchodování měn, komodit či akcií mají znovu šanci nahlédnout do tajemství úspěchu dlouholetého profesionálního obchodníka Ludvíka Turka a přijít se zdarma podívat, jak takové reálné obchodování neboli Live Trading ve skutečnosti vypadá. 

Chytré plynoměry odpojí dlužníka od plynu

09.10.  |  Pražská plynárenská, a.s.

Problematika neuhrazených pohledávek patří mezi hlavní témata dnešní doby a s tímto problémem se dlouhodobě potýkají i dodavatelé energií.

Klienti Fio banky mohou žádat o kontaktní i bezkontaktní karty on-line

09.10.  |  Fio banka

Fio banka od dnešního dne umožňuje svým klientům – fyzickým osobám zažádat o platební kartu prostřednictvím internetového bankovnictví, tedy bez nutnosti návštěvy pobočky. Získat tak lze nejen kontaktní karty, ale také karty s technologií bezkontaktního placení. 

Hrozí další dívčí válka kvůli životnímu pojištění?

08.10.  |  AWD

Ženám od příštího roku výrazně zdraží rizikové životní pojištění v důsledku sjednocení sazeb pro ženy a muže. Avšak 6 z 10 žen o tom vůbec neví. Přitom každý druhý Čech, který již o zdražení slyšel, s ním nesouhlasí. Tyto a další výsledky ukázal průzkum společnosti AWD proběhnuvší na reprezentativním vzorku české populace.

Vyhrajte špičkový iPhone 5 v investiční soutěži!

07.10.  |  HighSky Brokers

Zhodnoťte virtuální milion a vyhrajte iPhone 5 a další ceny!Zapojte se do nové investiční soutěže s českým obchodníkem s cennými papíry - společností HighSky Brokers, a.s!

Hypoteční Broker kongres

26.09.  |  Broker Trust

11. října 2012 se koná 2. Hypoteční Broker kongres, který přinese novinky nejen z oblasti hypotečních úvěrů.

Sjednocení sazeb v pojistném znamená zlevnění pro muže

25.09.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny přichází od 1. října 2012 na trh s jednotnými sazbami pojistného pro muže a ženy. K témuž datu také představuje produktové novinky.  

Cena na devizových trzích není jenom otázkou spreadu

21.09.  |  Saxo Bank

Někteří makléři nabízející zprostředkování obchodů na burze rádi hlasitě zdůrazňují, jak nízké spready nabízejí, a snaží se tak nalákat nové klienty, ovšem většina zkušených obchodníků vám jistě řekne, že ceny na devizových trzích nejsou jenom otázkou samotného spreadu.

Obchodovat s měnami a komoditami lze přes mobil nebo tablet

21.09.  |  HighSky Brokers

Mobilní aplikace pro online obchodování na finančních trzích se stávají vyhledávaným nástrojem aktivních investorů. S jejich pomocí lze provádět obchodní pokyny, sledovat stav portfolia nebo analyzovat dění na trhu. Jsou jednoduché a stále při ruce.

Fio banka překročila hranici 200 tisíc klientů

20.09.  |  Fio banka

Fio banka získala od začátku roku již přes 60 tisíc klientů a její klientská základna tak nově činí více než 200 tisíc.

Vyzkoušejte si vítězný produkt ankety Bankovní novátor 2012

20.09.  |  Fio banka

Fio banka zvítězila v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2012 v kategorii Bankovní inovátor. Její aplikaci Fio Smartbanking ocenila veřejnost jako nejpřínosnější novinku na bankovním trhu.

Jednorázové pojištění FLEXI PREMIUM se zhodnocením 20 % za 7 let

18.09.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny přichází s nabídkou jednorázového investičního životního pojištění FLEXI PREMIUM 120.

Povinné ručení Wüstenrot – pojištění, které nesvazuje

17.09.  |  Wüstenrot

U povinného ručení byste se měli spíše řídit heslem „Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci“ a vybírat kvalitní pojištění rizik za správnou cenu.

Nové trendy ve finančním poradenství

13.09.  |  Broker Trust

Na trhu finančních poradců dochází v posledních několika letech k výraznému posunu. Stále více poradců a manažerů opouští své pozice ve velkých poradenských sítích a rozhoduje se pro samostatné podnikání a budování vlastních poradenských firem.

Pojišťovna České spořitelny získala cenu Hospodářských novin v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012

13.09.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny získala druhé místo v soutěži Hospodářských novin v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012. Na stupních vítězů tak navázala na skvělé výsledky z loňského ročníku.

Fio banka je Bankovním inovátorem 2012

13.09.  |  Fio banka

Fio banka zvítězila v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2012 v kategorii Bankovní inovátor. Její aplikaci Fio Smartbanking ocenila veřejnost jako nejpřínosnější novinku na bankovním trhu.

Ceny nemovitostí mají opět růstovou tendenci, lepší čas pro koupi už nebude!

12.09.  |  M&M reality

Podle průzkumů společnosti M&M reality, která je již několik let špičkou na trhu s nemovitostmi, začíná další revoluce v pohybu cen nemovitostí. Intenzivní nárůst cen je stále znatelný především u pozemků v dobře situovaných lokalitách a výrazný růstový trend můžeme nově zaznamenat i v cenové křivce starších nemovitostí. Pokles cen již nelze vysledovat téměř u žádného druhu nemovitostí kromě developerských projektů, které tradičně vykazují pokles v řádech několika jednotek procent. Stále však zůstávají vysoce nadceněné.

Služby Fio banky můžete nově využít v Nymburku a Praze 6 – Veleslavíně

10.09.  |  Fio banka

Fio banka dnes otevřela nové pobočky v Nymburku a v pražské čtvrti Veleslavín. Zároveň rozšířila počet bankomatů, v nichž mohou klienti vybírat 10x v měsíci zdarma.

Přemýšlíte o založení vlastní firmy? Kupte již hotovou!

09.09.  |  FIRMIN s.r.o.

Chcete začít s podnikáním a stát se nezávislými na svém okolí? Mít pracovní dobu podle svých představ, zadávat práci jiným a ne naopak? Chcete začít podnikat, ale vyhnout se prvotní administrativě? Pak je pro vás koupě již hotové společnosti nejsnazším důvodem, jak začít!

Co je připojištění proti úpadku cestovní kanceláře

06.09.  |  Generali Pojišťovna

V současné době se v médiích často objevují zprávy o bankrotech cestovních kanceláří, jejichž klienty nebylo možné odškodnit v plné výši. Posledním výrazným případem byla cestovní kancelář Marcela Pavelková BG Travel. Tento problém by mělo vyřešit speciální připojištění.

Investujte bez omezení minimální částkou

05.09.  |  Fio banka

Nechcete, aby vaše peníze ležely ladem, a úroky na vkladech vám připadají nízké? Zkuste investovat on-line. Není to tak obtížné, jak se na první pohled zdá.

PČS průzkum: Klienti od pojišťovny nečekají korespondenci, které porozumí

05.09.  |  Pojišťovna České spořitelny

Klienti jsou smíření s textací, strukturou a vizuálním zpracováním korespondence, kterou dostávají od pojišťovny, přestože jejímu obsahu ve většině případů nerozumí.

Sport dětem. Proč je pro ně důležité sportovat?

04.09.  |  Tisková zpráva

Triatlonista Tomáš Slavata je nejen dobrý sportovec, ale hlavně člověk, který se snaží v dětech probouzet chuť sportovat a to, že by měl sport být nedílnou součástí života.

Z rozhodnutí Evropského soudu budou mít ženy životní pojištění až o 80% dražší

03.09.  |  ČSOB Pojišťovna

Od 21. prosince budou muset ženy platit za životní pojištění stejně jako muži. V praxi to bude znamenat, že v některých případech se zdraží pojistka pro ženy až o osmdesát procent. Zohledňovat rozdílnost v rizikovosti mezi muži a ženami při uzavírání pojistek uložil pojišťovnám Evropský soudní dvůr.

I podnikatelé mohou mít nulové poplatky

03.09.  |  Fio banka

Podnikatelé a firmy mívají běžné bankovní služby dražší než ostatní. Není to ale nutné, s Fio bankou mohou hodně ušetřit.

Fio banka zlevňuje hypotéky

02.09.  |  Fio banka

Fio banka snižuje úrokové sazby svých hypoték. Nově činí minimální roční sazba po zahrnutí veškerých slev 2,81 % p.a.

Končí letní prázdniny, začíná škola investování

02.09.  |  Fio banka

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do podzimní školy investování. Od září do prosince uspořádá celkem 100 seminářů v téměř 60 městech po celé České republice.

Končí prázdniny, začíná škola investování

27.08.  |  Fio banka

Nejste spokojeni s nízkými úrokovými sazbami na vkladech a chcete vzít peníze do vlastních rukou? Nechte se srozumitelně a zdarma provést investováním na burze.

Země BRIC – ostrůvky v době krize

20.08.  |  Cyrrus

Hospodářský růst zemí BRIC již řadu let výrazně přesahuje západní rozvinuté ekonomiky, přičemž krize tyto rozdíly dále akcentuje…

Klienti Generali mohou hradit pojistné prostřednictvím terminálů Sazky

16.08.  |  Generali Pojišťovna

Společnosti Generali Pojišťovna a.s. a SAZKA sázková kancelář, a.s., zahajují spolupráci v oblasti plateb pojistného prostřednictvím terminálů Sazky. Služba je klientům pojišťovny Generali dostupná od dnešního dne.

ČSOB Pojišťovna startuje kampaň pro ženy „Dámy, výhodnější už to nebude“

15.08.  |  ČSOB Pojišťovna

Z rozhodnutí Soudního dvora EU dnem 21. 12. 2012 nelze použít pohlaví jako základ výpočtu pojistného. Pro ženy to bude znamenat konec výhodnějších sazeb životního pojištění. Do tohoto data jej však mohou uzavírat za pro ně výhodnějších podmínek. Dnešním dnem proto ČSOB Pojišťovna odstartovala kampaň na podporu prodeje životního pojištění pro ženy s podtitulem „Dámy, výhodnější už to nebude.“

Nová kampaň s Jiřím Mádlem a Markem Danielem... Fíííjoo!

14.08.  |  Fio banka

Česká Fio banka zahajuje v polovině srpna novou kampaň, kterou chce podpořit svůj bezpoplatkový účet pro fyzické osoby i podnikatele a investování na burze on-line.

Fio banka otevírá třetí pobočku v Brně, celkem má již 67 poboček

13.08.  |  Fio banka

Fio banka dnes otevřela novou brněnskou pobočku v městské části Brno-střed. Ve výloze je již od konce července v provozu bankomat.

Fio Smartbanking umožňuje nově správu platebních karet

13.08.  |  Fio banka

Fio banka zpřístupnila na Google Play novou verzi aplikace pro telefony s operačním systémem Android. Upgrade aplikace nabízí klientům s vlastními kartami Fio banky možnost zobrazovat realizované karetní transakce nebo spravovat parametry karet.

Výhodná splátka na váš nový vůz pomocí 5 kliků

13.08.  |  GE Money Bank

Dosloužil vám starý vůz nebo by to už zkrátka chtělo něco nového? Ohlížíte se po výhodném úvěru na nové auto? Zkuste si jej bleskově spočítat pomocí autoKALKULAČKY od GE Money Auto!

Denní odškodné není bolestné za modřiny

25.07.  |  Pojišťovna České spořitelny

Pojišťovna České spořitelny naplňuje svou strategii zaměřenou na kvalitní krytí především závažných úrazů. Chce tak ochránit klienta a eliminovat nenahodilé pojistné události.

Obchodováním zhodnotil o 792 % a vyhrál iPad

20.07.  |  HighSky Brokers

I investiční soutěže mají své rekordmany. Jedním z nich je soutěžící, který dokázal zhodnotit virtuální milion korun o neuvěřitelných 792 % a zasloužil si hlavní výhru – nový iPad.

Získejte slevu 0,5 % při refinancování hypotéky

16.07.  |  Fio banka

Máte hypotéku, končí vám fixace úrokové sazby a chcete získat výhodnější podmínky do dalších let? Fio banka vám při refinancování nabízí slevu 0,5 %.

Fio banka nabízí slevu 0,5 % při refinancování hypotéky

11.07.  |  Fio banka

Lidé, kteří chtějí získat lepší podmínky pro refinancování hypotéky, nyní mohou u Fio banky získat slevu 0,5 % z úrokové sazby. Nově tak činí minimální pevná úroková sazba 3,01 % p.a.

Konsolidace se CitiPůjčkou

09.07.  |  Citibank

Konsolidace půjček bez poplatků za zpracování úvěrové dokumentace, za vedení úvěrového účtu. Nižší splátka garantována.

Založte si společnost a podnikejte snadno

28.06.  |  Podnikejsnadno.cz

Společnost Podnikejsnadno.cz nabízí začínajícím podnikatelům pomoc a cenné rady při jejich začátcích. Díky stabilnímu zázemí, které je zajištěno dvěma vlastníky, kteří se v oboru pohybují již mnoho let, je garantována vysoká profesionalita a spolehlivost. V nabídce služeb je možné nalézt jak samotné založení společnosti nebo jejich prodej formou Ready Made produktů, tak celou řadu dalších služeb začínající i zkušené pro podnikatele.

Ušetřete s iRuceni.cz na pojištění vašeho vozu

28.06.  |  iRuceni.cz

Prodej povinného ručení je výnosná služba. I z tohoto důvodu existuje na českém trhu velké množství subjektů, které tyto služby nabízejí, ať už se jedná o velké a známé pojišťovny nebo nově vzniklé společnosti. Vybrat si mezi nimi není nijak snadné.
1 2 3 4 5 6 7 12 23 33 44

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.