Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Obrat Unileasingu loni přesáhl dvě miliardy

04.02.  |  Unileasing

Společnost Unileasing, největší česká nezávislá leasingová společnost, uzavřela v roce 2007 obchody za 2,2 miliardy Kč.

Hypotéky Wüstenrot bez poplatku za zpracování

01.02.  |  Wüstenrot

Žádosti o hypoteční úvěr podané do 31. března 2008 vyřizuje Wüstenrot hypoteční banka a.s. zdarma.

Předepsané pojistné ČSOB Pojišťovny loni prudce stouplo

01.02.  |  ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna loni zaznamenala nejlepší obchodní výsledek ve své historii: její celkové předepsané pojistné stouplo o 18 procent na 9,055 miliardy korun.

ČAP: Životní pojištění je nejdynamičtějším segmentem trhu

31.01.  |  ČAP

Předběžné statistiky České asociace pojišťoven (ČAP) dokazují, že rok 2007 byl pro pojistný trh velmi úspěšným rokem. Dynamika trhu v roce 2007 vykazuje pozitivnější růst než v předešlých letech, když předepsané pojistné členských pojišťoven se zvýšilo v roce o 8,2 %.

ČP INVEST nabízí možnost podílet se na ziscích ropného a energetického odvětví s garancí 106 %

31.01.  |  ČP Invest

ČP INVEST investiční společnost a. s. v pátek 1. února 2008 zahajuje prodej svého 3. Zajištěného fondu. Upisovací období fondu trvá do 30.4.2008. Tento fond zajišťuje návratnost 106 % vložené investice ke dni splatnosti a při maximální ročním výnosu 10 % nabízí až 56 % zhodnocení investovaných prostředků za 6 let.

ATLANTIK zvyšuje komfort českých investorů

30.01.  |  Atlantik FT

Čeští investoři mohou nyní rychle a efektivně reagovat na pohyb trhu na zahraničních burzách. Umožňuje jim to finanční skupina ATLANTIK. V uplynulém období významně investovala do moderních technologií, které umožňují přímý přístup na burzy v zahraničí.

Colosseum Asset Management – úspěšný rok 2007

30.01.  |  Colosseum, a.s.

Služba Managed Futures společnosti Colosseum, a.s. ukončila rok 2007 navýšením objemu spravovaného majetku klientů o 339% (v USD).

Penzijní fond České spořitelny uzavřel za loňský rok více než 130 tisíc nových smluv

30.01.  |  Penzijní fond České spořitelny

Za rok 2007 uzavřel Penzijní fond České spořitelny 133 937 nových smluv, což představuje historicky nejvyšší počet uzavřených smluv za 12 let existence fondu. Oproti roku 2006 se jedná o 9% nárůst.

Objem nově poskytnutých hypoték GE Money Bank meziročně vzrostl o 57 %

29.01.  |  GE Money Bank

V průběhu roku 2007 GE Money Bank zaznamenala rekordní zájem o hypoteční úvěry, když poskytla nové hypotéky v celkovém objemu 8,9 mld. korun.

Investiční životní pojištění Pojišťovny České spořitelny dosáhlo loni zhodnocení až o 5,7 %

29.01.  |  Česká spořitelna

Předepsané pojistné Pojišťovny České spořitelny (PČS) činí za rok 2007 6,5 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o 46 %. Zároveň PČS zhodnotila v roce 2007 prostředky svých klientů až o 5,7 %.

UniCredit Bank spouští SEPA standard platby v měně EUR

28.01.  |  UniCredit Bank

UniCredit Bank je jednou z mála bank v ČR, která přistoupila k  SEPA a bude schopna přijímat platby od okamžiku spuštění projektu 28. ledna 2008.

ČSOB od ledna přistupuje ke zpracování platebního styku v rámci SEPA

28.01.  |  ČSOB

ČSOB přistupuje s platností od 28. ledna 2008 ke zpracování platebního styku v rámci jednotného eurového platebního prostoru SEPA (Single Euro Payments Area).

Nové funkčnosti internetového bankovnictví České spořitelny jdou do ostrého provozu

28.01.  |  Česká spořitelna

Ode dneška nabídne internetové bankovnictví České spořitelny klientům nové funkčnosti, které banka od listopadu loňského roku ověřovala u vybraných majitelů služby SERVIS 24 Internetbanking.

300 000 úvěrů za 27 mld. Kč – loňská bilance spotřebitelských úvěrů ČS

25.01.  |  Česká spořitelna

S celkovým objemem 67 mld. sjednaných spotřebitelských úvěrů upevnila Česká spořitelna svůj 45% podíl na trhu spotřebitelských úvěrů.

GE Money Bank loni poskytla rekordní objem spotřebitelských půjček

24.01.  |  GE Money Bank

Objem nově poskytnutých spotřebitelských půjček GE Money Bank dosáhl v loňském roce 13,4 mld. korun, což je nejvíce v historii banky. Oproti roku 2006 se jedná o 11% nárůst.

Komerční banka připravila akční nabídku pro oblíbenou Flexibilní hypotéku

24.01.  |  Komerční banka

Noví žadatelé o Flexibilní hypotéku mohou až do konce března využít akční nabídky a ušetřit v průběhu splácení i několik desítek tisíc korun.

Čeští podnikatelé si oblíbili evropské společnosti

23.01.  |  Společnosti Online s.r.o.

Evropské společnosti slaví v ČR úspěch. Za zhruba půl roku, kdy je možné si tuto právní formu podnikání u nás pořídit, jich bylo založeno už přes dvacet. Podobný nárůst ve stejném časovém období nezaznamenali v minulosti v žádné jiné evropské zemi.

Pojišťovna Aviva dá maturantům 10 000 Kč

22.01.  |  Aviva

Investiční životní pojištění pro děti zažívá v posledních letech boom. Různé varianty dětských pojistek má ve svém portfoliu téměř každá pojišťovna v ČR.

Renovace Plus - financování nákupu a obnovy bytových domů

22.01.  |  GE Money Multiservis

Společenství vlastníků a bytová družstva mohou při financování rekonstrukce a modernizace bytových domů využít vylepšený úvěr Renovace Plus od GE Money Bank.

Výsledky Vienna Insurance Group Česká republika v roce 2007

22.01.  |  Kooperativa

Předepsané pojistné Vienna Insurance Group Česká republika překročilo podle předběžných údajů hranici 33 miliard korun a zisk společnosti vzrostl o 26 procent na 1,6 miliard.

ŠkoFIN podporuje zrakově postižené děti!

22.01.  |  ŠkoFIN s.r.o.

Společnost ŠkoFIN se rozhodla podporovat zrakově postižené děti prostřednictvím Nadace Leontinka. Dne 17.1. bylo nadaci předáno 5 vozů Škoda Roomster. ŠkoFIN ve spolupráci se Škoda Auto podpořil jak nákup vozů, tak jejich další provoz.

Novinky pro bydlení

22.01.  |  HYPO stavební spořitelna

HYPO stavební spořitelna připravila pro rok 2008 několik novinek v oblasti úvěrů určených k financování bydlení inspirovaných požadavky klientů. Společnost tak reaguje na neustále rostoucí poptávku po vlastním bydlení, která se v České republice stala dlouhodobým trendem.

ČSOB Pojišťovna vstoupila do nového roku s vyšším ratingem

21.01.  |  ČSOB Pojišťovna

Přední světová ratingová agentura Standard & Poor's Ratings Services (S&P) znovu zvýšila rating ČSOB Pojišťovny. Ve svém novém hodnocení jí přiznala dlouhodobý úvěrový rating (ICR) a rating finanční síly (FSR) na úrovni A- se stabilním výhledem, což je jeden z nejlepších výsledků, jaké kdy zaznamenala česká společnost.

Nejvyšší výnos přinesly investorům trhy v Indii a Brazílii

21.01.  |  Atlantik AM

V žebříčku nejúspěšnějších fondů ABN AMRO za rok 2007 se na prvních místech umístily fondy zaměřené na rozvíjející se trhy. Ten uveřejnila nezávislá investiční společnost ATLANTIK Asset Management, která je v České republice exkluzivním  partnerem společnosti ABN AMRO Asset Management  S.A. Tyto fondy nabízí úspěšně i na Slovensku.

ČSOB Leasing zakončil rekordní rok s 25miliardovým obratem

21.01.  |  ČSOB Leasing

Společnost ČSOB Leasing, trvalá jednička českého leasingového trhu, financovala v roce 2007 předměty v celkové pořizovací ceně 25,2 miliardy korun bez daně z přidané hodnoty.

Poštovní spořitelna dává podnikatelům kreditní kartu na rok zdarma

18.01.  |  Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna dává podnikatelům. Do konce února mohou podnikatelé u Poštovní spořitelny získat kreditní kartu s ročním vedením zdarma. Díky ní třeba mohou zaplatit daně až o 45 dní později. Zřízení karty je pro klienty zcela zdarma, a to i po skončení kampaně.

Bilance roku 2007 potvrzuje vedoucí postavení ČMSS na trhu. Jedinečný rekord v úvěrech na bydlení: 30 miliard korun.

18.01.  |  ČMSS

Obchodním výsledkům Českomoravské stavební spořitelny za rok 2007 dominují četné rekordy a v porovnání s trhem i další jedinečné výkony.

Komerční banka vydala podnikatelům přes 50 000 kreditních karet

17.01.  |  Komerční banka

Popularita kreditních karet pro podnikatele v České republice stále roste, důkazem je jejich počet vydaný Komerční bankou, který nedávno překonal hranici 50 000 kusů!

Do banky ani krok a přesto na spořícím účtu velký skok!

14.01.  |  BAWAG Bank

U BAWAG Bank stačí zavolat na bezplatnou infolinku nebovyplnit on-line žádost, či žádost poslat poštou.

Jednička na trhu představuje novou podobu finančního leasingu po daňové reformě.

14.01.  |  ČSOB Leasing

ČSOB Leasing reaguje na daňovou reformu nabídkou nové podoby finančního leasingu pro své zákazníky z řad podnikatelů i spotřebitelů.

PROSPERiTA hodnotí rok 2007 jako úspěšný

14.01.  |  Prosperita holding

Navýšením hodnoty spravovaného majetku svých klientů o 11,3%, tj. na  1,896 miliardy  Kč uzavřel rok 2007 smíšený podílový fond PROSPERiTA – OPF globální. Potvrdil to ing. Miroslav Kurka, generální ředitel investiční společnosti PROSPERiTA, a.s., jež fond spravuje.

ČSOB pokračuje ve společensky odpovědném investování

10.01.  |  ČSOB

Od nového roku mohou investoři upisovat své peníze do čtyř nových zajištěných fondů ČSOB. S fondem ČSOB Harmonického růstu 2 navíc banka pokračuje ve svém důrazu na společensky odpovědné investování.

Úročení spořícího účtu eKonto vzroste až na 3 %.

10.01.  |  Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a eBanka s účinností od počátku února výrazně navýší úročení spořicího účtu v rámci eKonta. Dojde i k  nárůstu u spořicích  účtů Kompletkonto, zvyšuje se i úročení termínovaných vkladů.

ČSOB Penzijní fond Progres završil fúzi se Zemským penzijním fondem

10.01.  |  ČSOB PF

Zemský penzijní fond (ZPF) od nového roku 2008 přešel pod hlavičku ČSOB Penzijního fondu Progres. Byla tak završena fúze těchto fondů finanční skupiny ČSOB. Samotných klientů se však nikterak nedotkne.

Společnost Colosseum dále rozšířila licenci

09.01.  |  Colosseum, a.s.

Na konci minulého roku rozšířila Česká národní banka společnosti Colosseum, a.s. povolení k činnosti obchodníka s cennými papíry mimo jiné o hlavní investiční službu provádění pokynů týkajících se investičních nástrojů na účet jiné osoby nebo doplňkovou investiční službu správa investičních nástrojů.

ŠkoFIN ukončil spolupráci s neautorizovanými prodejci

09.01.  |  ŠkoFIN s.r.o.

Společnost ŠkoFIN, která patří k největším finančním společnostem na českém trhu, se rozhodla od 31. 12. 2007 ukončit spolupráci s neautorizovanými obchodníky.

V posledním týdnu před Vánoci poskytla KB historicky rekordní objem spotřebitelských úvěrů

09.01.  |  Komerční banka

Poslední předvánoční týden roku 2007 se stal z hlediska objemu poskytnutých spotřebitelských úvěrů nejúspěšnějším týdnem v celé historii Komerční banky.

Raiffeisenbank poskytuje hypotéky zdarma

08.01.  |  Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a.s. nabízí prostřednictvím svých poboček a poboček eBanky hypoteční úvěry  bez poplatku za poskytnutí úvěru.

Češi si na bydlení nechtějí půjčovat od rodiny

08.01.  |  GE Money Bank

Z exkluzivního průzkumu, který GE Money provedla v zemích střední Evropy a Rusku, vyplývá, že Češi ohledně půjček na bydlení nechtějí využívat pomoci rodiny.

Raiffeisenbank loni prodala hypotéky v rekordním objemu přes 21 miliard korun.

04.01.  |  Raiffeisenbank

Raiffeisenbank opět zaznamenala rekordní rok v oblasti hypoték. Celkový objem poskytnutých hypoték se meziročně více než zdvojnásobil.

BAWAG Bank zvyšuje úrok na spořícím účtu

03.01.  |  BAWAG Bank

BAWAG Bank CZ a.s. zvyšuje úrokovou sazbu na spořícím účtu.

Conseq rozšiřuje nabídku nemovitostních fondů

03.01.  |  Conseq Finance

Společnost Conseq Investment Management rozšiřuje nabídku nemovitostních fondů a začíná od počátku roku 2008 nabízet podílové listy Conseq realitního otevřeného podílového fondu.

Výběry hotovosti z bankomatů v ČR i po celém světě zdarma

03.01.  |  Cetelem

Vánocemi rozdávání dárků neskončilo! Cetelem připravil pro své klienty speciální akci.

eBanka zlevňuje zahraniční i domácí platby

31.12.  |  Raiffeisenbank

eBanka od počátku února zavádí regulované platby v rámci eurozóny. Mění se rovněž cena pro odchozí tuzemské platby. Raiffeisenbank a eBanka tak dále pokročily ve sjednocení sazebníku.

Letos ČSOB Leasing očekává rekordní objem obchodů

21.12.  |  ČSOB Leasing

S dvanáctiprocentním růstem a rekordním objemem nových obchodů očekává největší tuzemská leasingová společnost uzavření letošního roku.

OSVČ a pojistné na sociální zabezpečení v roce 2008

21.12.  |  ČSSZ

V roce 2008 se mění  výše záloh na pojistné na sociální zabezpečení u osob samostatně výdělečně činných (OSVČ).

Historicky první přeshraniční fúze do evropské a.s. v Lucembursku

20.12.  |  APOGEO

Poradenská společnost APOGEO úspěšně dokončila historicky první přeshraniční fúzi české a lucemburské společnosti se vznikem evropské akciové společnosti v Lucembursku.

Souhlas ČNB s technickou přestávkou v závěru roku

20.12.  |  Prosperita holding

Česká národní banka vyjádřila souhlas s navrhovanou technickou přestávkou při poskytování služeb společností PROSPERiTA investiční společnost, a.s., na přelomu roku 2007 a 2008.

V lednu 2008 se změní termín bezhotovostní výplaty důchodů

20.12.  |  ČSSZ

První výplatní termín důchodů, které ČSSZ vyplácí bezhotovostně, se v lednu příštího roku posune. Klienti, kteří dostávají výplatu důchodu bezhotovostně na účet 2. den v měsíci, budou mít lednovou výplatu připsanou na svých účtech výjimečně až 3. či 4. ledna 2008.

DIRECT povinné ručení na míru také přes internet

19.12.  |  Direct pojišťovna

DIRECT Pojišťovna nyní nabízí možnost sjednat si povinné ručení nejen po telefonu, ale také přes internet. Během několika minut si mohou motoristé na www.direct.cz pohodlně sjednat kompletní povinné ručení vozidla včetně řady připojištění.

Zájem o úvěry Komerční banky před Vánocemi tradičně stoupá

19.12.  |  Komerční banka

Rekordní zájem o spotřebitelské úvěry Komerční banky vyvrcholil v měsíci listopadu.

Změny v nemocenském pojištění od 1. ledna 2008

19.12.  |  ČSSZ

1. ledna 2008 se mění některé právní předpisy, které se vztahují k sociálnímu zabezpečení. Změny se týkají zejména nemocenského pojištění. Současně se znovu odkládá nový zákon o nemocenském pojištění, a to o jeden rok.

Češi kupují pod stromeček na splátky televizory a počítače

19.12.  |  Cetelem

Podle údajů společnosti Cetelem nakupují Češi letos před Vánoci na splátky nejvíce televizory, domácí kina a počítače. Nejvyšší částky si pak půjčují na nové vybavení kuchyně a na nábytek.

ATLANTIK nabízí speciální fondy pro náročné klienty

19.12.  |  Atlantik AM

Speciální fondy založené na Maltě českou skupinou ATLANTIK mohou od podzimu využívat zkušení čeští investoři. ATLANTIK tak odpovídá na potřeby velmi náročných investorů, kteří na finančních trzích hledají vysoce sofistikované produkty a unikátní strategie.

PS Dividendový fond 1 naplnil objem téměř 200 milionů korun

18.12.  |  Poštovní spořitelna

Novinka Poštovní spořitelny, „PS Dividendový fond 1“, zaznamenala nebývalý úspěch. Zajištěný podílový fond totiž během podzimního upisovacího období naplnil objem ve výši téměř 200 milionů korun. 

ČSSZ bude valorizovat všechny důchody

18.12.  |  ČSSZ

Od 1. ledna 2008 se zvýší všechny důchody vyplácené z českého důchodového systému.

Nejčastěji Češi měsíčně za bydlení platí čtyři až šest tisíc korun

18.12.  |  GE Money Bank

Z exkluzivního průzkumu, který GE Money provedla v zemích střední Evropy a Rusku, vyplývá, že polovina Čechů měsíčně platí za bydlení čtyři až osm tisíc korun.

Portfolio ČS nemovitostního fondu se rozrostlo o čtyři nové budovy

12.12.  |  Česká spořitelna

Od 7. prosince 2007 vlastní ČS nemovitostní fond již pět budov a na nadále si posiluje pozici lídra na trhu nemovitostních fondů v České republice.

ČSOB a Poštovní spořitelna zjednodušují správu karet a platební styk v internetovém bankovnictví

12.12.  |  ČSOB

Od prosince mohou klienti ČSOB a Poštovní spořitelny využít nových a vylepšených funkcí internetového bankovnictví.

Vláda schválila výpověď dohody o sociálním zabezpečení mezi Československem a SSSR

11.12.  |  MPSV

Ve středu 21. listopadu 2007 vláda vyslovila souhlas s výpovědí Dohody mezi Československou republikou a Svazem sovětských socialistických republik o sociálním zabezpečení z roku 1959, která se dosud ještě používá ve vztahu k Ruské federaci.

Češi letos za Vánoce utratí více než loni

10.12.  |  GE Money Multiservis

Podle odhadu společnosti GE Money Multiservis je každá česká domácnost letos připravena za dárky a jiné zboží spojené s vánočními svátky utratit částku přesahující 14 000 korun.

ČSOB opět zvyšuje úrokové sazby u vkladů

10.12.  |  ČSOB

ČSOB již potřetí v tomto roce zvyšuje úrokové sazby na termínovaných vkladech v českých korunách.

ČSOB Leasing využívá celoevropské struktury leasingových společností KBC Lease

07.12.  |  ČSOB Leasing

Největší česká leasingová společnost ČSOB Leasing je součástí významné nadnárodní skupiny KBC Lease. Do přímé linie řízení a odpovědnosti KBC Lease přešla společnost počátkem tohoto roku.

UniCredit Bank - první banka s poradenstvím v oblasti investic do umění

06.12.  |  UniCredit Bank

Od listopadu 2007 nabízí UniCredit bank novou exkluzivní službu pro klienty segmentu Privátního bankovnictví.

Informační kampaň ke změnám v sociálním systému od 1. ledna 2008

06.12.  |  MPSV

Ministerstvo práce a sociálních věcí uskuteční v prosinci informační kampaň s cílem seznámit širokou veřejnost se schválenými změnami zákonů v sociálním systému, platnými od 1. ledna 2008.

UniCredit Bank a Česká pojišťovna vyplatily letos již více než 21 miliard Kč v rámci národních i evropských dotačních programů. Žádat o proplacení je možné nejdéle do 14. prosince 2007.

06.12.  |  UniCredit Bank

Úspěšným žadatelům a dalším příjemcům podpor z prostředků státního rozpočtu za rok 2007, zahrnující též prostředky fondů EU, kteří do současné doby nedodali potřebné podklady pro vyplacení dotace, tak zbývá čas nejdéle do 14. prosince 2007.

Podle ČSOB se půjčkám nebrání ani bohatší lidé

06.12.  |  ČSOB

Přestože vánoční svátky jsou časem zvýšeného zájmu o půjčky, bankéři neočekávají, že by to nějak výrazně zamíchalo celkovým stavem úvěrů. Lidé totiž daleko více rozkládají své půjčky v průběhu celého roku a navíc dále pokračuje trend posilování úvěrů na bydlení na úkor půjček na spotřebu. Zájem o půjčky není omezen na specifickou skupinu občanů.

Diners Club Road Account nyní i na pobočkách Komerční banky

04.12.  |  Komerční banka

Komerční banka jako jediná z velkých bank v ČR začala nabízet platební prostředek pro úhradu mýtného – kartu Diners Club Road Account.

AXA spustila on-line ovládání účtu podílových fondů

04.12.  |  AXA

AXA svým klientům nabídla také notifikace pomocí SMS.

FSČS doporučuje uhradit stavební spoření, životní pojištění a penzijní připojištění včas

03.12.  |  Česká spořitelna

Finanční skupina České spořitelny doporučuje svým klientům, aby poslali peníze, potřebné pro získání státního příspěvku nebo snížení základu daně, do Stavební spořitelny České spořitelny (SSČS), Pojišťovny České spořitelny a Penzijního fondu České spořitelny včas a nenechávali to na poslední chvíli.

BAWAG Bank: Zvyšujeme sazby na spořícím účtu na 3% p.a. ! Představujeme nový spořící účet.

03.12.  |  BAWAG Bank

Peníze máte k dispozici kdykoliv, k účtu je zdarma internetové bankovnictví, příchozí platby a další.

KB mění od 1. ledna 2008 ceny vybraných produktů a služeb

30.11.  |  Komerční banka

S platností od 1. ledna 2008 přistupuje Komerční banka k úpravám některých cen za produkty a služby.

Nový koncept KB EU POINT usnadní cestu k dotacím ze strukturálních fondů EU

29.11.  |  Komerční banka

Komerční banka představila nový koncept KB EU POINT. Jde o soubor komplexních poradenských služeb pro zájemce o dotace ze strukturálních fondů Evropské unie, který bude veřejnosti plně k dispozici od ledna 2008.

Každý klient ČS může mít on-line přehled o zůstatku a pohybu na účtu

29.11.  |  Česká spořitelna

Informační zprávy o zůstatku na účtu si mohou nyní sjednat všichni klienti České spořitelny.

Penzijní fond České pojišťovny pomáhá klientům získat daňové úlevy bez starostí

28.11.  |  PFČP

Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) stejně jako v předchozích letech nabízí svým klientům jednoduché využití daňových úlev.

Cestovní pojištění od AXA si sjednalo již 5000 klientů

27.11.  |  AXA

Během půl roku od uvedení AXA cestovního pojištění na trh si jej  sjednalo již 5000 klientů.

Internetové bankovnictví České spořitelny nabízí klientům nové funkčnosti

27.11.  |  Česká spořitelna

Od dnešního dne mohou klienti České spořitelny ve svém internetovém bankovnictví využívat několika novinek a vylepšených funkčností.

VÁNOČKA od VOLKSBANK – půjčka plná výhod

26.11.  |  Sberbank CZ

Volksbank CZ přichází v předvánočním čase stejně jako v loňském roce se speciální nabídkou spotřebitelského úvěru s příhodným názvem – Půjčka VÁNOČKA.

Nové úvěrové produkty od WPB Capital – nová dostupná alternativa pro všechny

26.11.  |  WPB Capital

Půjčka na družstevní byt, Půjčka na privatizaci, Hypotéka bez doložení příjmu, Půjčka na konsolidaci dluhů, Hypotéka na pozemky.

Slavnostní otevření Edisonovy transformační stanice – nového sídla WPB Capital

26.11.  |  WPB Capital

Nově zrekonstruovaná budova významné funkcionalistické stavby s tímto neobvyklým názvem se včera oficiálně stala novým sídlem spořitelního družstva WPB Capital.

Komerční banka poskytuje spotřebitelské úvěry a kreditní karty on-line

23.11.  |  Komerční banka

Kompletní vyřízení spotřebitelského úvěru a zpracování žádostí o kreditní kartu on-line přes internet začíná od 24. listopadu nabízet Komerční banka uživatelům internetového bankovnictví Mojebanka.

UniCredit Bank rozšiřuje produkty přímého bankovnictví

23.11.  |  UniCredit Bank

UniCredit Bank rozšířila nabídku přímého bankovnictví o nový produkt Online Card.

Penzijní fond Komerční banky nabízí klientům před koncem roku službu Daňové optimum

23.11.  |  Komerční banka

Na maximální využití daňových výhod spojených s penzijním připojištěním myslí za své klienty Penzijní fond Komerční banky.

Unileasing dále roste a mění image

22.11.  |  Unileasing

Unileasing, univerzální leasingová společnost působící v oblasti leasingu movitých věcí, oznamuje hospodářské výsledky za 3. čtvrtletí 2007 a současně změnu korporátní identity.

Generali partnerem zdravotně postižených

21.11.  |  Generali Pojišťovna

Pojišťovna Generali potvrzuje, že je pojišťovnou pro každého. Výjimku nepředstavují ani osoby se zdravotním postižením.

Komerční banka připravila pro podnikatele Program DUO

21.11.  |  Komerční banka

Komerční banka připravila pro podnikatele výhodný Program DUO. Program DUO je univerzálním řešením, jak efektivně spravovat podnikatelské i osobní finance.

Účet pravidelného spoření si může dovolit opravdu každý

21.11.  |  GE Money Bank

Bezpečnější a výhodnější než obálky s úložkami v šuplíku, přesto dostupný z pohodlí domova.

Obrat AWD za prvních devět měsíců roku 2007 rostl navzdory obtížné situaci na západoevropském trhu, výnosy rostly dynamicky

21.11.  |  AWD

Skupina AWD, největší evropský nezávislý finanční poradce, pokračovala v prvních devíti měsících tohoto roku ve svém ziskovém růstu.

Češi nakupují vánoční dárky čím dál více také v zahraničí

20.11.  |  GE Money Bank

Jak ukazují statistiky GE Money Bank, za vánočními nákupy do zahraničí míří stále větší počet obyvatel České republiky.

Nové zařízení na bankomatech Komerční banky výrazně zvyšuje bezpečnost držitelů platebních karet

20.11.  |  Komerční banka

Komerční banka na svých 660 bankomatech od konce září provádí instalaci ochranného krytu čtečky platebních karet.

O rodinných nákupech rozhodují ženy

20.11.  |  GE Money Multiservis

I přes to, že více úvěrových smluv uzavírají muži, jsou to právě ženy, kdo vládne rodinnému rozpočtu. Vyplývá to z ankety mezi klienty společnosti GE Money Multiservis, která proběhla v říjnu letošního roku.

Česká spořitelna připravuje rozsáhlou inovaci internetbankingu

16.11.  |  Česká spořitelna

Rozsáhlou inovaci přímého bankovnictví připravuje na příští týdny Česká spořitelna. Přes 1,1 milionu uživatelů služeb SERVIS 24 a BUSINESS 24 se díky tomu mohou od ledna 2008 těšit na více než šest zásadních novinek a na další sérii drobných vylepšení.  

Allianz Euroindex III prodloužen do konce roku 2007

15.11.  |  Allianz

Letos v červenci nabídla Allianz pojišťovna klientům již třetí tranši úspěšného investičního pojištění Allianz Euroindex III.

HOLIDAY karta od Volksbank – výběr v zahraničí za pouhých 29 Kč

15.11.  |  Sberbank CZ

Volksbank CZ opět přichází na trh s Holiday kartou (HolidayCard). Jedná se o platební kartu Maestro chip, jejíž  předností je nízký poplatek – pouhých 29 Kč – za výběr z kteréhokoli bankomatu v zahraničí i mimo bankomaty Volksbank.

Poštovní spořitelna vydává speciální edici

15.11.  |  Poštovní spořitelna

Od půlky listopadu dává Poštovní spořitelna k Postžirům Mini a Junior průhledné "translucentní" karty s motivem skateboardisty a snowboardisty.

Příjmy skupiny AXA vzrostly o 22 % na 71,7 miliard eur

14.11.  |  AXA

Výsledky za prvních devět měsíců tohoto roku potvrzují, že se finanční skupina AXA neustále dynamicky rozvíjí.

Raiffeisenbank i eBanka dále zrychlují růst a zvyšují zisky

14.11.  |  Raiffeisenbank

Raiffeisenbank i eBanka hospodařily v prvních devíti měsících letošního roku s rekordními zisky a neustále dynamicky rostou. Obě banky výrazně zvyšují prodej úvěrových i spořicích produktů, velký zájem je o nový účet eKonto. Počet poboček obou bank se blíží stovce.

Produktové infolisty k životnímu pojištění na novém webu ČAP

13.11.  |  ČAP

Česká asociace pojišťoven vypracovala přehledné a pro klienty srozumitelné charakteristiky jednotlivých druhů životního pojištění.

AXA penzijní fond za první tři čtvrtletí zvýšil zisk o 49 % na 768 mil. Kč

12.11.  |  AXA

AXA penzijní fond dosáhl za prvních devět měsíců letošního roku čistého zisku 768 mil. Kč, což je o 49 % více než ve stejném období loňského roku.
1 12 17 18 19 20 21 22 23 33 44

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.