Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Pojistné podvody jsou stále lépe organizované

16.01.  |  Winterthur

V roce 2006 nahlásili klienti Winterthur pojišťovny 1405 pojistných událostí, o rok dříve jich bylo o 8 % více - 1529. Jedním z důležitých důvodů tohoto poklesu je snížení počtu podvodných nároků.

Factoring ČS měl loni obrat přes 30 mld. Kč, meziročně vzrostl o třetinu

16.01.  |  Česká spořitelna

Factoring České spořitelny překročil v uplynulém roce hranici 30 mld. Kč obratu z pohledávek a obhájil tak vedoucí postavení na českém factoringovém trhu. Celkový růst obratu oproti roku 2005 činil více než 31 %. Největší podíl přes 83 % si drží tuzemský factoring, jehož obrat dosáhl 25 mld. Kč.

ČSSZ vyřešila už více než polovinu žádostí o přepočet vdovského důchodu

16.01.  |  ČSSZ

Celkem 129 443 žádostí o úpravu či obnovení výplaty vdovského důchodu dle zákona č. 267/2006 Sb. evidovala k 11. lednu 2007 Česká správa sociálního zabezpečení. Z toho už 71 996 žádostí, tedy více než 55 %, vyřešila.

Investiční společnost České spořitelny dosahuje v době svého 15. výročí nadpolovičního podílu na trhu

15.01.  |  Česká spořitelna

Investiční společnost České spořitelny (ISČS) spravuje po 15 letech působení majetek klientů v hodnotě více než 74 miliard korun.

Dobrovolné důchodové pojištění pomůže, chybí-li doby pojištění

15.01.  |  ČSSZ

Česká správa sociálního zabezpečení se čas od času setkává s případy, kdy lidem chybí určitá doba pojištění nutná k přiznání starobního, invalidního, částečně invalidního důchodu či pozůstalostního důchodu. Situaci lze v některých případech řešit formou dobrovolného důchodového pojištění.

Citibank zavádí nový bezpečnostní prvek internetbankingu

12.01.  |  Citibank

S platností od 13. ledna 2007 zavádí Citibank pro všechny uživatele internetového bankovnictví povinnost používat při přihlašování autentizační  Bezpečnostní klíč.

Objem poskytnutých hypoték HVB Bank přesáhl v roce 2006 13,4 miliard korun

11.01.  |  HVB Bank

Zájem klientů o hypoteční úvěry HVB Bank se neustále zvyšuje. HVB Bank poskytla v minulém roce hypoteční úvěry v celkovém objemu více než 13,4 miliard korun.

Česká spořitelna má nový – zjednodušený a přehledný sazebník

10.01.  |  Česká spořitelna

Do konce ledna bude klientům České spořitelny k dispozici zjednodušený Sazebník ČS – tzv. Přehled cen (výňatek z hlavního Sazebníku), který obsahuje výčet nejčastěji využívaných produktů, umožňuje srovnání cen a zobrazení konečné ceny u jednotlivých produktů či služeb.

Nový zajištěný fond z nabídky České spořitelny umožní podílet se na vývoji pražské burzy

09.01.  |  Česká spořitelna

Česká spořitelna na začátku ledna zahájila prodej ESPA-ČS zajištěného fondu 23 (ZF 23), jehož zhodnocení je vázané na vývoj indexu PX – hlavním indexu Burzy cenných papírů Praha.

Komentář ČNB ke zveřejněným údajům o vývoji inflace za prosinec 2006

09.01.  |  ČNB

Podle dnes zveřejněných údajů se meziroční inflace v prosinci 2006 mírně zvýšila na 1,7 % z 1,5 % v listopadu. Pokračuje tak pozvolný návrat inflace blíže k 3% cíli ČNB.

Lidé si stále více uvědomují důležitost kvalitního pojištění

08.01.  |  Winterthur

Lidé, kteří si sjednávají investiční životní pojištění, si stále více uvědomují důležitost správného nastavení jeho parametrů.

Rok 2006 byl nejúspěšnějším v historii CENTRAL GROUP

08.01.  |  CENTRAL GROUP

Rok 2006 byl pro společnost CENTRAL GROUP nejúspěšnějším za 13 let působnosti na trhu.

Finanční skupina České spořitelny poskytla loni úvěry na bydlení za více než 44,5 miliard Kč

08.01.  |  Česká spořitelna

Česká spořitelna a Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) poskytly v minulém roce privátní hypotéky a úvěry na bydlení v celkovém objemu 44,5 mld. Kč.

Oranžové spoření Wüstenrot do konce ledna s vyšším úrokem/ Uzavření smlouvy pro děti do 18 let zdarma

05.01.  |  Wüstenrot

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí i nadále úrokově zvýhodněné oranžové stavební spoření.

Hypoteční úvěry loni opět výrazně stouply, předpověď pro letošek je příznivá

05.01.  |  Hypoteční banka

O 44 procent se v roce 2006 proti roku minulému zvýšil objem a o 27 procent počet hypotečních úvěrů, které poskytla občanům Hypoteční banka společně se sítí ČSOB a dalšími partnery.

Výběry z bankomatů bez poplatku!

05.01.  |  Cetelem

Společnost Cetelem připravila pro své klienty mimořádnou novoroční akci. Všechny výběry z bankomatů od 3 000 korun budou v týdnu od 8. do 14.1.2007 bez poplatku.

Bankomaty ČS před Vánoci vydávaly klientům denně téměř miliardu Kč

04.01.  |  Česká spořitelna

V předvánočním období, od 1. prosince do 23. prosince 2006, vybírali klienti z bankomatů České spořitelny denně v průměru 959,5 milionu Kč (v roce 2005 denní průměr činil 883 miliony, v roce 2004 pak 841 milion). Vzrostl také průměrný počat transakcí za den.

S účinností od 1. ledna 2007 GE Money Bank přistupuje k bankovním standardům

04.01.  |  GE Money Bank

Od začátku letošního roku GE Money Bank nabízí své produkty a služby v souladu s podmínkami Kodexu chování mezi bankami a klienty (Standard ČBA č. 19 z roku 2005) a Zásad poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení (Standard ČBA č. 18 z roku 2005). GE Money Bank tímto krokem potvrzuje, že úroveň jejích služeb, včetně podmínek poskytování hypotečních úvěrů, je na nejvyšší úrovni.

Citibank a.s. rozšiřuje služby pro vybrané profese – nově nabízí zajímavé půjčky učitelům

04.01.  |  Citibank

Citibank a.s. pokračuje v nabídce speciálních půjček pro vybrané profese. Po lékařích, notářích nebo advokátech zaměřila tentokrát svoji pozornost na učitele. Uvedením úvěru pro učitele rozšiřuje Citibank stávající spektrum produktů a služeb určených vybraným profesím.

Hypoteční banka zlevňuje úvěry

03.01.  |  Hypoteční banka

Od 1. ledna 2007 banka výrazně snižuje úrokové sazby.

Novoroční dárek ČSOB pro klienty: snížení úrokových sazeb hypoték

03.01.  |  ČSOB

Nový rok zahájí ČSOB masivní podporou úvěrů na bydlení.

Zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny dostanou dva dny volna na charitu

28.12.  |  Česká spořitelna

Od 1. ledna 2007 mohou zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny strávit až dva pracovní dny za kalendářní rok účastí na některém charitativním projektu realizovaném Českou spořitelnou nebo Nadací České spořitelny.

Vánoce odcházejí, spotřebitelské problémy přicházejí

28.12.  |  SOS

S koncem Vánoc, které i letos zaznamenaly rekordní počet nákupů, začíná přibývat spotřebitelských dotazů a problémů. Spotřebitelé mají stále ještě šanci vrátit zboží v některých obchodech. Mnohé nové výrobky se ukazují jako vadné a je třeba je reklamovat. SOS nabízí unikátní spotřebitelský servis.

Česká spořitelna snižuje odpovědnost klienta při ztrátě karty a výrazně rozšiřuje pojištění zneužití karty

28.12.  |  Česká spořitelna

Od 1. ledna 2007 ručí Česká spořitelna za neoprávněné transakce ztracenou nebo odcizenou platební kartou přesahující částku 4 500 Kč již ve lhůtě 48 hodin před blokací karty.

Mýto můžete platit kartou, na kterou jste zvyklí

28.12.  |  ČSOB

ČSOB umožní uhradit elektronické mýtné stejnou kartou, jakou dosud užívali kdekoliv v Evropě k nákupu pohonných hmot.

KB a EIB podepsaly smlouvu o úvěru ve výši 37,5 milionů EUR

22.12.  |  Komerční banka

Komerční banka získala od Evropské investiční banky (EIB) úvěr ve výši 37,5 milionů eur na podporu financování projektů malých a středních podniků, měst, obcí a jimi zřízených organizací.

ČSOB a Poštovní spořitelna uvedly embosovanou kartu s čipem

21.12.  |  ČSOB

ČSOB a Poštovní spořitelna uvedly v prosinci na trh embosované karty s čipem. Ty znamenají další zvýšení bezpečnosti peněz klientů. ČSOB i Poštovní spořitelna jsou leaderem na trhu čipových karet, jejich klienti jich vlastní více než 1,3 milionu – nejvíce na trhu.

Ve VolksbankShopu se zabydlela Liška

20.12.  |  Sberbank CZ

Volksbank CZ a Českomoravská stavební spořitelna pro své klienty připravily „Dny s Liškou v Kauflandu“.

ČSOB a Poštovní spořitelna doporučují klientům využívat CashBack před Vánocemi a mezi svátky

20.12.  |  ČSOB

Drtivá většina bank v období od Vánoc do Silvestra registruje nedostatek hotovosti v některých bankomatech. ČSOB proto doporučuje držitelům karet ČSOB a Poštovní spořitelny, aby pro výběr hotovosti využívali i služby CashBack.

Pojišťovna Victoria Volksbanken představuje hospodářské výsledky k 30. září 2006 za účasti Milana Baroše

19.12.  |  Victoria Volksbanken

Pojišťovna Victoria Volksbanken, člen mezinárodního koncernu ERGO, vykázala za prvních devět měsíců letošního roku významný nárůst čistého ročního pojistného z nově uzavřených smluv. Toto vzrostlo za rok k 30. září 2006 o 50,2 % na 42 mil. korun.

Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2006

18.12.  |  Akademické centrum studenských aktivit

Ve dnech 14. – 15. prosince 2006 se uskutečnil již šestý ročník tradiční studentské konference „Současná úloha a postavení studentů na vysokých školách 2006“. Nad jedinou akcí tohoto druhu na území ČR konanou v reprezentativních prostorách Vysokého učení technického v Brně převzal záštitu rektor VUT v Brně, prof. Ing. Karel Rais, CSc.

Klienti GE Money Auto ušetřili od ledna do listopadu téměř 5,2 milionu korun

18.12.  |  GE Money Auto

Od ledna do listopadu letošního roku ušetřili při čerpání pohonných hmot zákazníci společnosti GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, téměř 5,2 milionu korun.

Volksbank prosazuje transparentní přístup ke klientům

18.12.  |  Sberbank CZ

Volksbank CZ, a.s. dodržuje Standard České bankovní asociace (ČBA) č. 18/2005 – „Zásady poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení“. Přínosem pro klienty bude především získání informací k hypotečním úvěrům v jednotné strukturované podobě shodné s ostatními bankami, které Standard ČBA dodržují.

ČSOB Leasing přináší evropské zdroje

18.12.  |  ČSOB Leasing

ČSOB Leasing uvádí na trh nový produkt EUROleasing 2007, zvýhodněný finanční leasing s podporou Evropské investiční banky (EIB).

Letos je lépe zaplatit stavební spoření před Vánocemi/ Stavební spoření Wüstenrot je možné zaplatit i v sobotu 30. prosince

18.12.  |  Wüstenrot

Jako každý rok bychom chtěli klienty upozornit na včasné zaplacení stavebního spoření tak, aby prosincové platby byly započítány do základu pro výpočet státní podpory za rok 2006.

O novém vlastníku rakouské banky BAWAG PSK rozhodnuto!

15.12.  |  BAWAG Bank

Novým vlastníkem BAWAG PSK se stane konsorcium silných investorů skládající se z amerického investičního fondu Cerberus se sídlem v New Yorku, Rakouské pošty, Generali Versicherung, Bausparkasse Wüstenrot a průmyslová skupina vedená bývalým rakouským ministrem financí Androschem.

Konto Genius Student začalo v rámci listopadové nabídky využívat dalších 1656 studentů

13.12.  |  GE Money Bank

Všichni studenti, kteří si u GE Money Bank založili konto Genius Student v období od 17. listopadu do 30. listopadu 2006, získali zdarma knižní novinku - celobarevnou obrazovou publikaci SVĚT.

Listopad 2006 byl pro GE Money Auto rekordním měsícem ve financování nových vozů

13.12.  |  GE Money Auto

Za jedenáct měsíců letošního roku financovala GE Money Auto svým zákazníkům vozy za téměř 7 miliard korun.

ČSOB Leasing spouští nový informační portál

13.12.  |  ČSOB Leasing

ČSOB Leasing spouští nový informační portál eLeasing, který výrazně zrychlí a usnadní komunikaci mezi společností a zákazníky. 

Celosvětové tržby společnosti Ernst & Young za fiskální rok 2006 dosáhly 18,4 miliardy amerických dolarů

13.12.  |  Ernst & Young

Dvouciferný procentuální růst jde především na vrub skvělým výsledkům v Asii a dalších rozvíjejících se trzích

Osobní půjčka Cetelem až na 10 let

13.12.  |  Cetelem

Rostoucí zájem o Osobní půjčky vedl Cetelem k rozhodnutí rozšířit svou nabídkou o půjčky se splatností až 10 let a maximální výši půjčky zvýšit na 1 milion korun. Osobní půjčky Cetelem lidé využívají nejvíce na přestavby a vybavení domácností.

Spotřebitelské úvěry v celkové hodnotě 11,160 mld. Kč za 11 měsíců tohoto roku

12.12.  |  GE Money Bank

Za 11 měsíců letošního roku poskytla GE Money Bank spotřebitelské úvěry v celkové hodnotě 11,160 mld. Kč, což v porovnání se stejným obdobím loňského roku odpovídá nárůstu o 10,8 %.

Komerční banka je novým členem sdružení SOLUS

12.12.  |  Komerční banka

Komerční banka se stala dalším členem sdružení SOLUS. Je tak již pátou bankou a zároveň jedenadvacátým členem, který se svým členstvím ve sdružení SOLUS bude podílet na prevenci předlužování v České republice.

S pneumatikami Michelin uspoříte

11.12.  |  MICHELIN

Společnost Michelin na podzim letošního roku uspořádala akci s názvem „Výzva“. Cílem bylo poskytnout přepravním společnostem hmatatelný důkaz, o tom, jaký vliv mají použité pneumatiky na snížení spotřeby paliva.

Mobilita pracovníků stoupá, objevují se však nové výzvy

11.12.  |  Zastoupení EK v ČR

Evropský rok mobility pracovníků dnes končí velkou akcí, která shrne úspěchy dosažené během posledních dvanácti měsíců a zmapuje výzvy, které jsou stále ještě před námi.

ČSOB vítězem ankety Zlatý Měšec 2006

11.12.  |  Měšec.cz

Nejoblíbenější finanční institucí čtvrtého ročníku ankety Zlatý Měšec 2006 se poprvé stala Československá obchodní banka, která vystřídala loňského vítěze Českou spořitelnu.

Úloha spolupráce zaměstnavatelů a odborů na evropských pracovištích roste

08.12.  |  Zastoupení EK v ČR

Podle nové zprávy Evropské komise přispívají kvalitní pracovní vztahy významnou měrou k hospodářským výsledkům jak na úrovni firem, tak i na úrovni hospodářství jako celku.

V Monopoly se platí kartou Visa

08.12.  |  VISA

Nová elektronická verze klasické stolní hry Monopoly nahradila papírové dolary debetními kartami Visa

Nová kreditní karta AVON je začátkem krásného partnerství

07.12.  |  GE Money Bank

Společnosti GE Money a Avon podepsaly globální dohodu o vydávání kreditních karet Avon ve střední a východní Evropě. Česká republika je první zemí, kde je karta vydávaná.  

BH Securities jako jediný obchodník v ČR obdržela rating od společnosti Moody´s Central Europe

07.12.  |  BH Securities

Společnost BH Securities, a.s., jeden z největších nebankovních obchodníků s cennými papíry v České republice, si nechala už šestým rokem posoudit své hospodaření a jeho očekávaný vývoj.

Victoria Volksbanken přichází na trh s novinkou - životním důchodovým pojištěním Excelsior

06.12.  |  Victoria Volksbanken

Pojišťovna Victoria Volksbanken, člen mezinárodního koncernu ERGO, začala na českém pojistném trhu v oblasti důchodového pojištění nabízet program Excelsior, který ideálně kombinuje výhody spoření a pojištění.

Zadávání platebních příkazů a provoz na pobočkách GE Money Bank na konci roku 2006

06.12.  |  GE Money Bank

V souvislosti s koncem roku zveřejnila GE Money Bank termíny pro zadávání platebních příkazů tak, aby jejich zúčtování proběhlo ještě v letošním roce.

Úvěr na bydlení Poštovní spořitelny: tahouna v nabídce úvěrů už využilo skoro 200 lidí

06.12.  |  Poštovní spořitelna

Nová půjčka na financování bydlení z nabídky Poštovní spořitelny, Spotřebitelský úvěr na bydlení, zaznamenala raketový start. Za první tři měsíce ho využilo už 195 klientů a půjčili si 23 milionu Kč.

Mikulášská nadílka klientům ČSOB:větší komfort, vyšší bezpečnost a levnější cena s elektronickými výpisy

05.12.  |  ČSOB

Klienti ČSOB, kteří si nepřejí dostávat informace o zůstatku na účtech do své dopisní schránky, mohou od nynějška zvolit bezpečnou elektronickou formu výpisů z účtů.

ČSOB nejlepší bankou roku 2006 v ČR podle The Banker

05.12.  |  ČSOB

ČSOB získala ocenění Nejlepší banka roku 2006 v ČR v žebříčku, který každoročně sestavuje odborný časopis The Banker z vydavatelské skupiny Financial Times.

Změna stylu skupiny Business Lease Group

05.12.  |  Business Lease

Business Lease Group je mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti správy vozového parku, s pobočkami v Nizozemsku v Zeistu a Waalwijku. Kromě nizozemského trhu obsluhuje Business Lease také trh ve Střední Evropě s pobočkami v České a Slovenské republice, v Polsku a Maďarsku.

MAX 8 - nový zajištěný fond v nabídce KB

04.12.  |  Komerční banka

Komerční banka dnes uvedla na trh další zajištěný fond MAX 8 - světový zajištěný fond.

HVB Bank nabízí nové internetové bankovnictví Online Banking s mnoha vylepšenými funkcemi

04.12.  |  HVB Bank

HVB Bank spustila nový Online Banking – internetové bankovnictví vyšší generace určené zejména pro privátní a podnikatelskou klientelu.

Renovace Plus - nový produkt financování obnovy bytových domů od GE Money Bank

04.12.  |  GE Money Bank

Úvěr na obnovu bytových domů mohou společenství vlastníků a bytová družstva nyní nově získat i s GE Money Bank.

Společnost Linet ze Želevčic se stala Firmou roku 2006

01.12.  |  Poštovní spořitelna

Vítězem celorepublikového klání soutěže Poštovní spořitelna roku 2006 se stala společnost Linet ze Želevčic u Slaného ve Středočeském kraji. irma zabývající se výrobou nemocničních postelí si získala největší přízeň poroty ve finálovém klání, které proběhlo během slavnostního večera v Českém muzeu hudby v Praze. Na druhém místě se umístila společnost Grisoft z Brna, třetí příčka patří firmě Kofola z Prahy.

Klienti GE Money Bank používají platebních karet stále častěji pro platby v obchodech

01.12.  |  GE Money Bank

Počet transakcí na jednu platební kartu zadaných klienty GE Money Bank na obchodních místech meziročně vzrostl o více než 10 %. Klienti častěji používají platební kartu i pro zaplacení menších částek.

Hypoteční banka jako jediná nabízí 40letou splatnost hypotéky a tím i nejnižší splátky na trhu

30.11.  |  Hypoteční banka

Hypoteční banka prodlužuje od 1. prosince maximální dobu splácení hypotéky na 40 let, a nabízí tak nejnižší splátky na českém trhu.

Penzijní fond České spořitelny k třetímu čtvrtletí výrazně navýšil počet klientů

30.11.  |  Česká spořitelna

Penzijní fond České spořitelny (PFČS) navýšil k třetímu čtvrtletí roku 2006 počet svých klientů na téměř 523 tisíc.

GE Money získala mezinárodní ocenění v soutěži Retail Banker International Awards 2006

30.11.  |  GE Money Bank

Společnost GE Money byla na vyhlášení výsledků Retail Banker International Awards 2006 oceněna jako nejlepší nebankovní subjekt.

Již více než 3500 klientů získalo Profi úvěr bez finančních výkazů

30.11.  |  Komerční banka

Za tři měsíce využilo více než 3500 podnikatelů, malých a středních podniků možnosti financovat své potřeby Profi úvěrem bez nutnosti předložení finančních výkazů.

Upozornění České národní banky na rizika spojená s využíváním internetového bankovnictví

29.11.  |  ČNB

V souvislosti s dynamickým rozvojem a rozšiřující se nabídkou služeb internetového bankovnictví dochází i v České republice k pokusům o jejich zneužití.

Mimořádná nadílka s 1. zajištěným fondem ČP INVEST

29.11.  |  ČP Invest

ČP INVEST investiční společnost, a. s. připravil „Investiční Vánoce od prosince do ledna“.  Klient, který v této době investuje do 1. Zajištěného fondu ČP INVEST alespoň 50 000 Kč, dostane automaticky dalších 500 Kč. 

Hypotéky České spořitelny s 50% vánoční slevou za sjednání

28.11.  |  Česká spořitelna

Od 27. listopadu až do 31. prosince 2006 mohou zájemci o hypotéku České spořitelny získat v rámci mimořádné vánoční akce 50% slevu na poplatku za komplexní posouzení a vyhodnocení žádosti o hypotéku.

Dvě novinky ČSOB pro lepší bydlení – snadnější Předhypoteční úvěr a Expresní ocenění bytu zdarma

28.11.  |  ČSOB

Od listopadu 2006 ČSOB rozšířila možnosti využití Předhypotečního úvěru a také výrazně zjednodušila jeho poskytování.

Češi letos utratí za Vánoční dárky v průměru přes pět tisíc korun

28.11.  |  Citibank

Podle aktuálního výzkumu, který pro Citibank a.s. zpracovala společnost Factum Invenio s.r.o. utratí letos Češi za vánoční dárky v průměru 5 283 korun, což je o 685 korun více než tomu bylo v roce předcházejícím.

Držitelé Gold Citibank kreditních karet mohou nově využívat další výhody – slevy při nákupech ve vybraných obchodech.

28.11.  |  Citibank

S platností od začátku prosince letošního roku připravila Citibank a.s. pro držitele zlatých kreditních karet – Gold Citibank ojedinělý program nazvaný "Privilege Guide - průvodce pro náročné".

Kooperativa získala bronz v anketě ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH

28.11.  |  Kooperativa

Bronzovou příčku letos obsadila Kooperativa v prestižní anketě ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, jejiž výsledky byly slavnostně vyhlášeny ve Španělském sále Pražského hradu.

Společnost GE Money Auto ušetřila klientům v letošním roce více než 4,5 milionu korun

28.11.  |  GE Money Auto

Od ledna do října letošního roku ušetřili klienti společnosti GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, prostřednictvím karty Benzin Plus více než 4,5 milionu korun.

Perfektní půjčka 3x levněji

28.11.  |  Komerční banka

Komerční banka přichází s vánoční novinkou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Zastaralá legislativa v oblasti DPH omezuje evropský obchod

28.11.  |  KPMG

Výzva členským státům EU k novému pohledu na daňovou reformu - komplikovaná a zastaralá pravidla pro uplatnění daně z přidané hodnoty omezují evropský obchod.

Komerční banka uvádí na trh tři novinky ve spotřebitelských úvěrech.

27.11.  |  Komerční banka

Do konce ledna 2007 představí Komerční banka tři novinky v oblasti spotřebitelských úvěrů. Od pondělí 27.listopadu 2006 umožní klientům, kteří mají dva avíce úvěrů, snížit výši měsíčních splátek konsolidací nebo-li sloučením stávajících úvěrů do jednoho, a to zároveň s možností zvýšení objemu tohoto úvěru při zachování současné výše splátky. Třetím krokem, v lednu 2007, bude zvýšení limitu spotřebitelských úvěrů poskytovaných bez nutnosti jejich zajištění.

KB radikálně snížila úrokové sazby americké hypotéky

27.11.  |  Komerční banka

Komerční banka (KB) snižuje od dnešního dne úrokovou sazbu úvěru Garant až o 2 procentní body. Tento hotovostní úvěr zajištěný nemovitostí získá klient nově již od 5,82 procenta proti původním 7,82 % p.a.

Kia si jako exklusivního partnera pro nový vůz cee´d zvolila Michelin

27.11.  |  MICHELIN

Pneumatiky Michelin si na všechny vozy nového modelu cee´d vyrobené v továrně ve slovenské Žilině vybrala korejská společnost Kia. Pro 15” a 16” kola zvolila poslední generace pneumatik Michelin Energy. Na 17” kola nazuje Kia Michelin Primacy HP, pneumatiku s vysokou životností, kterou představil Michelin v letošním roce.

DEMENTI

24.11.  |  Citibank

Citibank důrazně dementuje informaci dnešních médií,  o tom, že klienti Citibank byli napadeni falešnými emaily. Citibank nezaznamenala žádný útok na účty svých klientů. Informaci medií Citibank jednoznačně odmítá a je připravena žádat o tiskovou opravu.

eBanka nabízí klientům kreditní karty

24.11.  |  eBanka

eBanka začala svým klientům nabízet kreditní karty Raiffeisenbank. Kreditní kartu lze v eBance získat podobně jako jiné typy úvěrových produktů prostřednictvím internetu, bez jediné návštěvy pobočky.

Vánoční hit od Citibank – tříměsíční termínovaný vklad

23.11.  |  Citibank

Citibank a.s. se rozhodla obohatit předvánoční nabídku českého finančního trhu. Od této chvíle až do vánočních svátků nabízí zvýhodněné podmínky zhodnocení prostředků na termínovaném vkladu v rámci svého unikátního produktu CitiBest.

TrustPort® Antivirus uspěl v testech na Spyware a další nechtěný software

23.11.  |  AEC

Společnost AEC, spol. s r.o., výrobce bezpečnostního software řady TrustPort® oznámila získání dalšího významného ocenění.

Společnost HVB Factoring zaznamenala po dvouletém fungování obrat v objemu přes 3 miliardy korun

22.11.  |  HVB Factoring

Zatímco po prvním roce existence společnosti dosáhl celkový obrat odkoupených pohledávek 1,3 miliardy korun, v současné době činí celkový objem profinancovaných obchodů již 3,4 miliardy.

Společnost Škoda Auto dosáhla hranice 500.000 vyrobených vozů v jediném roce

22.11.  |  Škoda Auto

Z montážní linky společnosti Škoda Auto sjel již půlmilióntý vůz značky Škoda vyrobený v tomto roce. Automobilka Škoda tak poprvé ve své více než stoleté historii přesáhla hranici půlmiliónové roční produkce.

K účtu Genius Student opět hodnotná kniha zdarma

22.11.  |  GE Money Bank

GE Money připravila na konec listopadu další speciální nabídku pro studenty. Všichni, kteří si v období od 17. listopadu do 30. listopadu 2006 založí u GE Money Bank studentské konto Genius Student, získají kromě řady výhod také hodnotnou ilustrovanou publikaci s názvem Svět.

Transfinance má sestru v Rumunsku

22.11.  |  Transfinance

Akcionář factoringové společnosti Trasfinance, rakouská banka Intermarket Bank, vstoupila na rumunský trh.

Registrace výrobků do programu Volba spotřebitelů 2007 - Nejlepší novinka otevřena

21.11.  |  Finance.cz

Atoz Event otevřela registraci výrobků do sedmého ročníku programu Volba spotřebitelů 2007 – Nejlepší novinka. Výrobci a distributoři rychloobrátkového sektoru (s výjimkou tabákových výrobků) mohou přihlásit své výrobky do 30. listopadu 2006.

Visa Europe vítá nejnovější zprávu Evropské centrální banky o rozvoji SEPA

21.11.  |  VISA

Visa Europe vítá zprávu Evropské centrální banky nazvanou „Jak Eurosystém vnímá karty SEPA“.

Penzijní fondy ČSOB neustále rostou

20.11.  |  ČSOB

Ve třetím čtvrtletí letošního roku přibylo nejvíce nových klientů penzijním fondům ČSOB. S více než 18 tisíci novými aktivními klienty tak ČSOB zaznamenala největší nárůst na trhu.

Skupina AWD - nejsilnější třetí kvartál a nejlepších devět měsíců v historii společnosti

20.11.  |  AWD

Skupina AWD ukončila období od července do září 2006 jako nejsilnější třetí kvartál z hlediska obratu v celé své firemní historii. V porovnání se stejným obdobím v minulém roce vzrostly tržby o 20,6 % na 172,1 mil. €. Nejvýrazněji se projevilo zvýšení obratu na německém trhu.

ČSOB Leasing uznává vstupní bonusy na povinné ručení až do třiceti procent

20.11.  |  ČSOB Leasing

Společnost ČSOB Leasing pojišťovací makléř uzavřela s pojišťovnou Allianz smlouvu o uznávání vstupních bonusů na povinné ručení.

Pioneer míří na německém trhu vysoko

16.11.  |  Pioneer Investments

Fondová divize UniCredit provádí reorganizaci bývalé dceřiné společnosti HVB - Activest tak, aby odpovídala jejím požadavkům.

Průzkum: nejvýhodnější internetové bankovnictví nabízí Poštovní spořitelna

16.11.  |  Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna nabízí nejvýhodnější internetové bankovnictví z velkých českých bank.

Pojištění karet Merlin narostlo téměř o 50 procent

15.11.  |  Komerční banka

Komerční banka zaznamenala významný úspěch v oblasti pojištění platebních karet. Pojištění platebních karet Merlin si k 30.září 2006 sjednalo více než 235 000 klientů KB, což představuje meziroční nárůst o 46 procent.

Poštovní spořitelna nabízí možnost kupovat podílové fondy přes Call Centrum

14.11.  |  Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna nově nabízí možnost nakoupit podílové fondy v rámci Poštovního investičního programu přes Klientské centrum (Call Centrum). Tato novinka funguje od listopadu 2006 a je dalším krokem v budování multikanálové banky.

Každý dvacátý Čech má již životní pojištění od Pojišťovny ČS

14.11.  |  Česká spořitelna

Pojišťovna České spořitelny má od 31. října 2006 svého půlmiliontého klienta. Stal se jím klient, který si v pobočce České spořitelny sjednal Flexibilní životní pojištění FLEXI.

ČSOB Leasing myslí na své zákazníky

14.11.  |  ČSOB Leasing

Společnost ČSOB Leasing, jednička českého leasingového trhu,  uvedla na trh  výhodné akce pro financování nových a ojetých automobilů.

Česká spořitelna snižuje odpovědnost klienta při ztrátě karty a výrazně rozšiřuje pojištění zneužití karty

14.11.  |  Česká spořitelna

Banka tak ruší dosavadní pravidlo, kdy ručila za transakce až od okamžiku blokace karty.

Nová Hypotéka Skanska 20+ přináší řadu výhod

14.11.  |  Skanska

Klienti společnosti Skanska mohou využívat další výhodný produkt: Hypotéku Skanska 20+, která ke stoprocentnímu financování koupě nemovitosti nabízí navíc úvěr ve výši až 20 procent z kupní ceny bytu určený na vnitřní vybavení.
1 12 22 23 24 25 26 27 28 33 44

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.